КЗ НВО «СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

І СТУПЕНЯ «ГАРМОНІЯ» - ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА –

ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОГО ВИХОВАННЯ «КОНТАКТ»

Тематика засідань МО

вчителів-філологів

у 2017/2018 н.р.

Дата

Зміст роботи

Хто готує

1

28.08.17

Засідання м/о №1. Тема: Опрацювання рекомендацій щодо вивчення української та зарубіжної філології у 2017 – 2018 н.р.,  вимог до оцінювання учнівських знань, перевірки зошитів, виконання письмових робіт. Ознайомлення з навчальним планом НВО. Узгодження календарно-тематичного планування членів м/о за новими програмами. Визначення індивідуальних педагогічних тем. Оновлення бази даних про вчителів-філологів. Підготовка матеріалів про ЦМО до сайту НВО.

Ткаченко Г.О.

          Рожанчук І.В.

Паталах Г.О.

Колот.О.В.

2

26.09.17

Засідання м/о №2. Тема: Доповнення тематики творчих та науково-дослідницьких учнівських робіт з української й зарубіжної філології. Розробка діагностичних робіт з метою перевірки рівня залишкових знань учнів 5-их, 9-их, 11-их класів. Поповнення банку тестових завдань щодо підготовки до ДПА та ЗНО. Укладання планів індивідуальної роботи з обдарованими дітьми й тими учнями, які мають проблеми з навчанням. Затвердження графіка консультацій з підготовки до предметних олімпіад, конкурсу знавців української мови, Шевченківських конкурсів.

Рожанчук І.В.

Окольнича Л.М.

Паталах Г.С.

Колот  О.В.

3

25.10.17

Засідання м/о № 3. Тема: Підготовка учнів до гімназійних предметних олімпіад, конкурсів. Аналіз контрольних зрізів знань учнів у зв’язку з тематичних вивченням викладання української мови і літератури. Опрацювання навчальної технології «Розвивальне навчання».

 Підготовка до місячника української писемності та мови, у його рамках, філологічної декади. Вивчення досвіду Окольничої Л.М. Адаптація опрацьованого науково-методичного матеріалу до освітніх вимог НВО у зв’язку з проведенням між предметних декад. Діагностика рівня навченості учнів 10-их, 11-их класів (підготовка до ДПА та ЗНО).

Ткаченко Г.О.

Рожанчук І.В.

Ворошилова Т.П.

Паталах Г.С.

.

Усі члени м/о

4

11.01.18

Засідання м/о № 4. Тема: Аналіз навчальних досягнень учнів за І семестр і якості виконання незалежної експертизи знань. Аналіз результативності гімназистів у міських олімпіадах. Підготовка гімназійної команди до обласного туру олімпіад.

Вивчення методичних напрацювань філологів, підготовка до тижня педагогічної майстерності. Розробка анкети для учнів «Чи комфортно вам навчатися на уроках філологічного курсу?»

Підготовка  Дня рідної мови, Шевченківських свят. Аналіз результатів за проектом «Мовний режим гімназії». Підготовка контрольних завдань (тести, твір) для учнів 11-их класів. Опрацювання технології проблемного навчання.

Усі члени м/о

Ткаченко Г.О.

Рожанчук І.В.

5

Засідання м/о № 5. Тема: Готовність учнів 11-х класів до ЗНО. Круглий стіл за результатами заключного етапу проекту «Основи гуманізації навчально-виховного процесу», укладання картотеки опрацьованих матеріалів.

Методичні знахідки цього навчального року.

Узагальнення досвіду вчителів, що атестуються.

Опрацювання нормативних документів щодо підготовки й проведення ДПА та ЗНО. Планування завдань навчальних практик. Аналіз результативності навчальних досягнень учнів за ІІ семестр у порівнянні з оцінюванням незалежної експертизи знань.

Ткаченко Г.О.

Окольнича Л.М.

      Ворошилова Т.П.

Усі члени м/о