Screen Shot 2017-07-27 at 11.14.42.png

ADOPTUJTE KLÁVESU KLAVÍRNÍHO KŘÍDLA BOHEMIA!

 

Nadace ČVUT Media Laboratory pořádá sbírku na pořízení klavírního křídla Bohemia určeného do nových prostor ČVUT CIIRC. Křídlo v ceně 650 tis. Kč  je od 24.4.2017 zapůjčeno s laskavostí společnosti Drnek Piana v respiriu budovy ČVUT CIIRC. Koncertní křídlo pořizujeme pro pořádání kulturních akcí nejen pro studenty, ale i celou akademickou obec a jiné spřízněné duše.

Koncertní křídlo Bohemia Dvořák má bohatou historii a národní tradici. Bylo pořízeno do Obecního domu jako hlavní sólový nástroj. V průběhu posledních 20-ti let na něj hráli významní umělci z celého světa. Na konci roku 2016 bylo do Obecního domu zakoupeno nové křídlo Steinway and Sons, a křídlo Bohemia si proto muselo hledat nový domov. Nástroj je i po letech koncertování stále v nejlepší kondici i díky společnosti Drnek Piana, a proto doufáme, že se v nových prostorách budou konat opravdu povedené hudební produkce.

Adoptujte klávesu klavírní klaviatury, cena adopce jedné klávesy je 10.000,-  přispět můžete i jakoukoliv jinou částkou.

Finanční částky posílejte na účet

Nadace ČVUT Media Laboratory

51-1096810247/0100

Adoptivními majitelé kláves obdrží Certifikát o adopci s uvedením jména čestného dárce na symbolické klávese klaviatury. Zároveň budou jména dárců zveřejněna na webových stránkách Nadace ČVUT Media Laboratory.