УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

  40 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2019р.         

Про затвердження матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельної ділянки у власність в м. Бершадь

          Відповідно до ст.ст.12,118,120,121 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,  керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подану заяву та матеріали технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), Бершадська міська рада                                                                      

ВИРІШИЛА :

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Сільчуку Олександру Петровичу, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Шкільна,14 площею – 0,0399га з кадастровим номером 0520410100:00:005:0601.

2.Гр. Сільчуку Олександру Петровичу, зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

Міський голова                                              М.Кольченко