УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

39 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2019р.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в м. Бершадь    

           

      Керуючись Земельним кодексом України, Законами України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», Наказом №376 від 18.05.2010 року «Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подане клопотання ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» та матеріали технічної документації із землеустрою Бершадська міська рада  

                                                   

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський»  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту, для облаштування окремого проходу до приміщення 3 буд. 18 за рахунок земель комунальної власності на території м. Бершадь, по вул. Юрія Коваленка площею – 0,0100га з кадастровим номером 0520410100:00:006:0839, за цільовим призначенням: 18.00 Землі загального користування.    

2. ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський»  укласти договір із Бершадською міською радою в особі міського голови,  на встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку, що розташована за адресою: м. Бершадь, по вул. Юрія Коваленка, площею – 0,0100га з кадастровим номером 0520410100:00:006:0839, за цільовим призначенням: 18.00 Землі загального користування, терміном на 5 років.    

3. ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський» зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

                                         

                            Міський голова                                                         М.Кольченко