УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

(проект)

.09.2018р.                                                                                                  №

Про надання дозволу

КУП “Бершадь-Сервіс”

на встановлення

дорожнього знаку

        З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, економічних та сприятливих умов руху транспортних засобів та пішоходів  у м. Бершадь, розглянувши  схему розташування дорожнього знаку в м. Бершадь за адресою вул. Юрія Коваленка, 10, розроблену Бершадським ВП ГУНП у Вінницькій області, керуючись ст.17,19 Закону України “Про автомобільні дороги”, ст. 6 Закону України “Про дорожній рух”, Правилами дорожнього руху, затвердженими постановою КМУ від 10.10.2001р. за  №1306, ДСТУ 4100-2002 “Знаки дорожні, загальні технічні умови, правила застосування”, затверджені наказом Держстандарту України від 03.06.2002р. №326, п. 5.7. ДСТУ 4123:2006, підпунктом 2 пункту “б” (делеговані повноваження) ст.30, ч.1 ст.47, ч.1 ст.52, ч.1 ст.73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та в зв’язку із необхідністю встановлення нового дорожнього знаку, виконавчий комітет Бершадської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Надати дозвіл:
  1. КУП “Бершадь-Сервіс” на встановлення дорожнього знаку 3.1 (1 шт.) за адресою вул. Юрія Коваленка, 10.
  1. КУП “Бершадь-Сервіс” встановити дорожній знак відповідно до схеми розташування дорожнього знаку, розробленої Бершадським ВП ГУНП у Вінницькій області.
  2. Бершадському ВП ГУНП у Вінницькій області забезпечити здійснення контролю за виконанням вимог дорожнього знаку.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бершадської міської ради з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища (голова комісії – Смерека В.І.) та постійну комісію Бершадської міської ради з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку та енергозабезпечення (голова комісії – Гоцуляк П.М.).

    Міський голова                                                                                 М.І.Кольченко