УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

27 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

29.03.2018 р.        №277

Про внесення змін в пункт 2, підпункт 2.3 рішення №199 19 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 11.05.2017року

          Розглянувши подану заяву, керуючись  Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Бершадської міської ради:

ВИРІШИЛА :

1.Внести зміни в пункт 2, підпункт 2.3 рішення №199 19 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 11.05.2017року «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь» та викласти в новій редакції:

   «Надати дозвіл Кошланському Валерію Григоровичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, орієнтовною площею – 0,0070га, що розташована за адресою: м. Бершадь, вул. Ярослава Мудрого (колишня вул.Леніна),44, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва, із земель житлової та громадської забудови»

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

             

Міський голова                                              М.Кольченко