УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

(проект)

08.2019р.                                                                                                                              

Про надання дозволу на

видалення зелених насаджень

Відповідно до підпункту 7 пункту “а” (власні повноваження) ст.30, ч.1 ст.47, ч.1 ст.52, ч.1 ст.73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2006р. №1045 “Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах”, Наказу міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10 квітня 2006 року №105 “Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України”,  актів обстеження стану зелених насаджень, розглянувши звернення гр. Гумен Н.Т., мешканців багатоквартирного житлового будинку №16, розташованого за адресою вул. Миколаєнка, та мешканців багатоквартирного житлового будинку №11, розташованого за адресою вул. Миколаєнка, проаналізувавши всі додані заявниками документи, виконавчий комітет Бершадської міської ради

                                                   ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл:

1.1.Гумен Наталії Трохимівні на зрізання 3 (трьох) дерев: 2 (двох) дерев породи яблуня та 1 (одного) дерева породи вишня за адресою м. Бершадь, вул. 8-го Березня, 2.

1.2.КУП “Бершадь-Сервіс” на зрізання 1 (одного) дерева породи клен за адресою м. Бершадь, вул. Миколаєнка, 16.

1.3.КУП “Бершадь-Сервіс” на зрізання 1 (одного) дерева породи горіх за адресою м. Бершадь, вул. Миколаєнка, 11.

2.Громадян та організації, яким надано дозвіл на зрізання дерев, зобов’язати в найкоротший термін висадити саджанці дерев в погодженому з міською радою місці та кількості не менше ніж у 10-ти кратному до зрізаного.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бершадської міської ради з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища (голова комісії – В.І.Смерека).

       

         Міський голова                                                                                  М.І.Кольченко