ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ  

розширеної серпневої колегії  відділу освіти  Марганецької міської ради

ТЕМА: «Пріоритети розвитку освіти міста в умовах розбудови нової Української школи»

ДАТА  ПРОВЕДЕННЯ :  29 серпня 2017 року

ЧАС  ПРОВЕДЕННЯ : 10.00

МІСЦЕ  ПРОВЕДЕННЯ: велика зала виконавчого комітету Марганецької міської ради

ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ:  пленарне засідання  для директорів  ЗНЗ та ПНЗ міста, їх заступників, голів піклувальних рад, керівників ММО, педагогів міста

ЗАПРОШЕНІ :

 Жадько Олена Анатоліївна – міський голова,

 Міняйло Ірина Іванівна – секретар міської ради,

 заступники міського голови: Платонова Т.В., Дуплій Л.М., Маргацька О.М.,  

 Приймак А.В., керуючий справами виконкому Каленюк Н.М.,

 Осьмінкіна Галина Михайлівна –  голова  міськкому профспілки працівників освіти і науки України,

депутати міської та обласної рад,

представники організацій, підприємств, установ міста.

Учасників колегії вітають учні НВК «Ліцей – СЗОШ №10»

Перший учень:

Так багато життя нам дає вчителів –

І терплячих, й вимогливих, й щирих,-

Зачарованих словом і мудрістю книг,

Тих, хто вірить в добро і надію.

Другий учень:

Не згасає вогонь у розумних очах

І з роками ясніш пломеніє...

Ти тримаєш дитячі серця у руках,

Ти тримаєш планети надію.

Третій учень:

Шановні учасники серпневої колегії!

Ми вітаємо Вас з початком навчального року, з Днем знань.

Хай живе надія у ваших серцях,

Натхнення і творчість дає без кінця,

Не зникне хай віра в Казки й чудеса,

Хай будуть із вами Любов і Краса.

Перший учень:

Першого вересня за парти сядуть 4414 учнів.

 Звучить музика. Розпочинається дефіле (Демонстрація шкільного одягу).

Другий учень:

 Ось так елегантно й привабливо будуть виглядати в 2017-2018 навчальному році учні і педагоги навчальних закладів міста!

Третій учень: Шановні вчителі! Прийміть від нас вітальні листівки (Учасники дефіле роздають вітальні листівки педагогам міста).

Шановні освітяни та гості!

Вітаємо Вас на  розширеній серпневій  колегії  відділу освіти  Марганецької міської ради.

     Сьогодні на колегії присутні люди, які не стоять осторонь освітянських проблем, завжди допомагають, підтримують, розвивають освітню галузь, сприяють реформуванню, процесам децентралізації в освіті міста. Це міський голова Жадько Олена Анатоліївна, секретар міської ради Міняйло Ірина Іванівна, заступники міського голови Платонова Тетяна Вікторівна, Дуплій Леся Михайлівна, Маргацька Ольга Миколаївна, депутати міської ради: Матвєєва Яна Володимирівна, Долгорук Вікторія Валеріївна, Старостенко Федір Іванович, Бородкіна Єлизавета Іванівна, Ганжа Олена Іванівна, голова міськкому профспілки працівників освіти і науки України Осьмінкіна Г.М.; директори шкіл та позашкільних закладів, їх заступники, голови шкільних піклувальних рад та батьківських комітетів, педагоги міста.  

Шановні члени колегії!

Нам необхідно затвердити порядок та регламент роботи:

для урочистої частини – 30 хвилин,

для доповіді «Про підсумки розвитку, загальної середньої та позашкільної освіти в 2016/2017 навчальному році та пріоритетні завдання на 2017/2018 навчальний рік в контексті положень Нової української школи» прошу до 30 хв.,

для виступів до 5 хвилин.,

Є пропозиція розширену серпневу колегію провести до 11.45.

Хто за такий порядок та регламент роботи колегії прошу голосувати членів колегії.

Чи будуть які зміни, доповнення?

Немає, приймається.

Розпочинаємо урочисту частину колегії.

Слово для  привітання  надається міському голові Жадько О.А.

Розпочинаємо церемонію нагородження, яку проводить Олена Анатоліївна Жадько.

Для отримання грамот Дніпропетровської обласної ради «За вагомий особистий внесок у реформування освіти Дніпропетровщини, навчання і виховання підростаючого покоління, реалізацію новітніх освітянських програм, високий  рівень професіоналізму, сумлінну багаторічну працю та за підсумками 2016-2017 навчального  року» запрошуються:

Для отримання грамот міського голови «За вагомий особистий внесок у реформування освіти міста, розробку та активне упровадження в навчальну діяльність інноваційних технологій, нетрадиційних форм і методів роботи та за підсумками 2016-2017 навчального  року» запрошуються:

Слово для  привітання  та нагородження «За підсумками огляду готовності навчальних закладів до нового навчального року» надається заступнику міського голови Платоновій Т.В.

Для отримання подяки міського голови «За якісну підготовку навчальних закладів до нового навчального року, впровадження інноваційних управлінських технологій  запрошуються:

Продовжуємо церемонію нагородження. Запрошуємо Кострикіну Валентину Василівну, начальника відділу освіти для церемонії нагородження.

За впровадження у навчально-виховний процес інноваційних педагогічних технологій, системну та результативну роботу з обдарованими учнями, участь в експериментальній діяльності навчальних закладів та за підсумками 2016-2017 навчального  року грамотою відділу освіти нагороджуються:

За традицією, сьогодні ми приймаємо до освітянської родини міста молодих спеціалістів, які потребують нашої особливої уваги та допомоги на шляху становлення їх як професіоналів, педагогічних майстрів, і маємо надію, що це вчителі нового покоління, нової української школи.

Запрошуємо начальника відділу освіти Кострикіну Валентину Василівну для вручення молодим спеціалістам трудових книжок та святкових буклетів з порадами В.Сухомлинського.

Запрошуємо:

- Малую  Олену Віталіївну - направляється до гуманітарної гімназії ім.Т. Шевченка на посаду вчителя української мови та літератури .

- Березюк Анастасію Олександрівну, направляється до Марганецької спеціалізованої школи № 2 з поглибленим вивченням англійської мови  на посаду вчителя англійської мови.

         - Ткаченко Марину Сергіївну,   направляється на посаду вихователя групи продовженого для до НВК «Ліцей № 10».

         - Собятінську  Лілію  Олександрівну - направляється на посаду вчителя української мови та літератури до НВК «Ліцей № 10».

        - Зайченко Вікторію Володимирівну - направляється до НВК «Ліцей № 10» на посаду вчителя математики

       - Рагуліну Катерину Олегівну - направляється на посаду вчителя англійської мови  до НВК «Ліцей № 10».

      - Пономар Єлизавету Олександрівну - направляється на посаду практичного психолога до ЗОШ № 11.

Шановні молоді спеціалісти! Ми Вас вітаємо! Хай настанови великого педагога стануть орієнтиром на вашій  педагогічній ниві, а удача та успіх будуть Вашими життєвими супутниками.

Подяка відділу освіти «За багаторічну, сумлінну працю на освітянській ниві,

вагомий особистий внесок у розбудову освітньої галузі  міста, значні успіхи у  справі навчання та виховання підростаючого покоління» висловлюється:

Ще раз вітаємо всіх з нагородами.

Переходимо до головної частини розширеної колегії.

Слово для доповіді надається начальнику відділу освіти Кострикіній В.В. Тема виступу «Досягнення та виклики на шляху створення Нової української школи. (Інформаційно-аналітичні матеріали з питань підготовки до 2017-2018 навчального року)»

Шановні учасники колегії! Чи є питання, пропозиції?

Починаємо обговорення доповіді.

 До слова запрошується Новікова К.А., заступник директора з навчально-виховної  роботи Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 . Тема виступу «Інтегрування інноваційних ідей в діяльність навчального закладу: шляхи впровадження STEM-освіти в умовах створення нової української школи»

До слова запрошується Гавронська Н.М., директор ЗОШ № 5, з 1 вересня директор НВК «ЗОШ № 5 – ДНЗ». Тема виступу «Розбудова нової української школи на засадах педагогіки партнерства: створення культурно-освітнього центру мікрорайону школи»

До слова запрошується Міщенко Н.В., директор НВК «Ліцей – СЗОШ №10». Тема виступу «Школа компетентностей. Розвиток особистості в системі компетентнісно  орієнтованого підходу до  навчання  та виховання учнів».

До слова запрошується Четверикова А.М., директор ЕНЦ. Тема виступу «Формування соціального аспекту особистості шляхом здійснення системного підходу до використання інноваційних технологій в умовах позашкільної освіти».      

До слова запрошується Дяконенко І.В., завідуюча  дошкільним навчальним

закладом навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад – школа І ступеня». Тема виступу «Реалізація в умовах реформування принципу безперервності освіти: наступність між дошкільною та початковою ланками».

До слова запрошується Лук’яненко Ю.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 3. Тема виступу «Створення інклюзивного середовища навчального закладу в умовах реформування освіти».

До слова запрошується Осьмінкіна Г.М.,  голова Марганецької міської організації профспілки працівників освіти  і науки України.

Шановні учасники колегії! Питання колегії вичерпані.  Вам було роздано проект резолюції. З урахуванням  доповнень та зауважень виступаючих  пропоную проголосувати за проект резолюції  з внесеними змінами. Немає заперечень? Тоді прошу голосувати. Хто «за»? Проти? Утримався? Проект резолюції прийнято одноголосно.

Вдячна всім за участь у роботі розширеної серпневої колегії. 

Нехай вам привітно усміхаються діти, а ви залишайтесь у дитячих серцях мудрими вчителями, добрими порадниками,

 Бажаю вам миру в душі, в сім’ях і в нашій рідній Україні, злагоди в шкільних колективах, радості від професійних досягнень.

  Серпневу колегію оголошую закритою.