УКРАЇНА

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської  області

Сьоме демократичне скликання

Шоста  сесія

РІШЕННЯ

26 червня 2018 р. №268-6/2018                                                    

смт Делятин

                                                       

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та надання її у власність

Ільків Ганні Іванівні

        Розглянувши заяву Ільків Ганни Іванівни, жительки с. Білі Ослави, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована в смт Делятин по вул. Погрібнич,[[[, враховуючи рекомендації комісії  з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, екології, лісокористування та раціонального природокористування, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 35,50 Закону України «Про землеустрій» статтею 12, пунктами 6-10, статті 118, статті 121 Земельного кодексу України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ільків Ганні Іванівні, площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована в смт Делятин по               вул. Погрібнич,[[[.

2.Передати Ільків Ганні Іванівні у власність земельну ділянку (кадастровий номер 2624055900:01:003:[[[[) площею 0,1500 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в         смт Делятин по вул. Погрібнич,[[[  за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

3.Гр. Ільків Ганні Іванівні оформити право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, екології, лісокористування та раціонального природокористування (Л. Василишин).

Селищний голова                                                        Богдан Клим’юк