УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

23 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

                

16.11.2017 р.                                                                                                                     № 238

Про внесення змін в пункт 1 рішення №228

22 сесії 7 скликання від 30.08.2017року «Про

включення земельну ділянку

несільськогосподарського призначення,

до переліку ділянок, що пропонується

для продажу у власність на конкурентних засадах

(земельних торгах) в м. Бершадь»

         З метою ефективного та раціонального використання земельного фонду, залученням додаткових коштів в міський бюджет, керуючись Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, сесія Бершадської міської ради

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в пункт 1 рішення №228 22 сесії 7 скликання від 30.08.2017року «Про

включення земельну ділянку несільськогосподарського призначення,  до переліку ділянок, що пропонується для продажу у власність на конкурентних засадах (земельних торгах) в м. Бершадь» та викласти в новій редакції:

«Включити земельну ділянку промисловості до переліку інвестиційно-привабливих ділянок (вільних від забудови), що пропонується для продажу земельних ділянок на конкурентних засадах (земельних торгах), яка розташована на території Бершадської міської ради в межах населеного пункту м. Бершадь за адресою: вул.Шевченка, орієнтовною площею – 0,4000га, за цільовим призначенням:11.03 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств».

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

       

                  Міський голова                                                         М.Кольченко