УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Чергова 22 сесія 7 скликання

                                                                            Протокол № 26

30.08.2017р.                                                                                                                    м.Бершадь                                

Чергова 22 сесія 7 скликання

Всього депутатів ради: 26 чол.

Присутні на сесії: депутатів 21 чол.

Відсутні: Суржак В.В., Драган В.Г., Жабко Є.В., Табачук Г.В., Чернишов Є.В.,

Присутніх запрошених:   чол.

Голова сесії: М.Кольченко- міський голова

Секретар сесії: О. Рижавська – секретар міської ради

Присутні: Думанський В.Є- директор ТОВ «Він-Теп»,Романенко А.- депутат районної ради, Крук Л.-депутат районної ради, жителі багатоквартирних будинків по вул. Героїв України, помічники депутатів, представники МГФ з ОГП Бершадського та Чечельницького районів «Народна самооборона»

Кольченко М.І. – міський голова: Доповів про стан справ у місті та  роботу виконавчих органів  в міжсесійний період.

Шановні депутати у кого є депутатські запити для включення до порядку денного.

Островерх В.Д.- депутат міської ради: Прошу внести до порядку денного депутатський запит до міського голови «Про забезпечення теплом жителів багатоквартирних будинків по вул.Героїв України».

                                                               

Порядок денний:  

             

1.Про внесення змін до міського бюджету м. Бершадь на 2017 рік.  

2.Про внесення змін до програми забезпечення функціонування установ соціально-культурної сфери Бершадського району на 2017 рік.

3.Про внесення змін до міської програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Бершадь на 2016-2020роки.

4.Про внесення змін до програми розвитку територіальної громади м. Бершадь на 2016 - 2020 роки.

5.Про надання пропозицій ТОВ «Балкі-Інвест» депутатами  Бершадської міської ради.

6.Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

7. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

8. Про внесення змін в рішення 15 сесії 6 скликання від 15.11.2012року «Про затвердження матеріалів технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельними ділянками (на умовах оренди) громадянам в м. Бершадь».

9. Про надання дозволу на передачу у постійне користування земельну ділянку, на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на передачу земельної ділянки в користування (на умовах оренди),  укладення договору оренди земельної ділянки в м. Бершадь.

10. Про внесення змін в рішення 11 сесії 6 скликання від  04.05.2012року «Про припинення права користування  земельними ділянками громадянам, організаціям, затвердження техніко-економічного  обґрунтування визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, право постійного користування, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою на умовах оренди, продовження договорів оренди земельних ділянок, надання дозволу на укладення договору сервітуту, затвердження технічних документацій із землеустрою на умовах оренди, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок цільове призначення яких змінюється, надання земельних ділянок в оренду в м. Бершадь».

11. Про включення в перелік продажу  земельні ділянки несільськогосподарського призначення.

12. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність в м. Бершадь.

13. Про включення земельну ділянку несільськогосподарського призначення, до переліку ділянок, що пропонується для продажу у власність на конкурентних засадах (земельних торгах) в м. Бершадь.

14. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення право власності якої підлягає продажу через аукціон (земельні торги) в м. Бершадь.

15. Про внесення змін в рішення №142 12 сесії 7 скликання від 09.11.2016року «Про припинення права користування земельними ділянками,  надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки, затвердження детальних планів території для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди та на правах власності, затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, продовження дії договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь».

16.Про затвердження матеріалів технічної документації  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Залізнична,46 в м. Бершадь.

17.Про внесення змін і доповнень до Регламенту Бершадської міської ради 7 скликання.

18. Різне.

Які будуть пропозиції відносно запропонованого порядку денного?

М.Кольченко – міський голова: Ставлю даний порядок денний за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 22(двадцять два), проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

ВИСТУПИЛИ: Рижавська О.-секретар міської ради: Шановні депутати прошу пит. №5 «Про надання пропозицій ТОВ «Балкі-Інвест» депутатами  Бершадської міської ради» зняти з порядку денного. Дані пропозиції можна буде надавати після погодження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду. У зв’язку з тим, що земельна комісія рекомендує не погоджувати матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду виносити даний проект рішення на розгляд ради немає доцільності.

Максимчук С.І.- депутат міської ради: Дуже важливе питання щодо виділення земельної ділянки 20 га від сонячні батареї, тому що дана земельна ділянка знаходиться поза межами міста. Дане питання не можна знімати з порядку денного, тому що нас дуже мало будуть запитуати давати дану земельну ділянку чи ні. В нас відбулася дискусія, щодо ставок орендної плати. Прошу не виключати дане питання з порядку денного.

Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань Бершадської міської ради: Доповів про доцільність зняття з порядку денного даного питання.

Гоцуляк П.- депутат міської ради: Чи є погоджені матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Балкі-Інвест»?

М.Кольченко –міський голова: Ні,немає. І не будуть погодженні.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 13(тринадцять), проти – 2(два), утримались – 7(сім), не голосує – немає.

Пропозиція  не підтримана.

М.Кольченко – міський голова: За порядок денний в цілому

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 22 (двадцять два), проти – немає, утримались – немає, не голосує - немає.                

Порядок денний затверджено.

М.Кольченко – міський голова: Щодо регламенту: для доповідей, інформацій та співдоповіді пропонується термін  до 15 хвилин, для виступів в обговоренні 5 хвилин.

Інші пропозиції будуть? Немає.

Хто за такий регламент прошу голосувати?

Процедурним рішенням

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 22(двадцять два), проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

М.Кольченко – міський голова: Вніс пропозицію розглянути депутатський запит до міського голови «Про забезпечення теплом жителів багатоквартирних будинків по вул.Героїв України». першим питанням. Відповідно послідовність нумерації питань порядку денного змінена.

СЛУХАЛИ:1.Депутатське звернення «Про забезпечення теплом жителів багатоквартирних будинків по вул. Героїв України».

М.Кольченко – міський голова: Прошу до слова директора ТОВ «Він-Теп» Думанського В.Є.

Думанський В.Є.- директора ТОВ «Він-Теп»: Є заборгованість 2,5 млн грн перед ПП «Авкубі». Питання складне. На сьогоднішній день ситуація складається так: проведено ремонт частини теплотраси за свої кошти. Будемо звертатися з листом  для того щоб міська рада і депутатський корпус долучилися співфінансуванням до ремонту теплотраси, так як вона  не наша, а ваша і населення міста.  Ми зробили ремонт на 225 тис.грн. Прохання у ремонті старої теплотраси взяти участь співфінансуванням. На ремонт тепломережі в нас коштів немає. Приблизно потрібно 750 тис. грн (це з матеріалами, роботою і виготовленням ПКД) щоб приєднати багатоквартирні будинки по вул. Героїв України до тепломережі міста.

 М.Кольченко – міський голова: Запропонував ремонтні роботи виконати силами КУП «Бершадь-Сервіс», на цій сесії виділяємо 150 тис. грн., через місяць ще 150 тис. грн і таким чином питання опалення може бути закритим.

П.Глазов – депутат міської ради: Яке ваше ставлення до того, що приблизно 50% квартир вже відключенні від опалення?

В.Думанський – директор ТОВ «Він-Теп»: Негативна. Тоді виникає питання який сенс брати?

В.Смерека- депутат міської ради: Сума прозвучала 2,5 млн.грн.

В.Думанський – директор ТОВ «Він-Теп»: Це заборгованість ТОВ «Він-Теп» перед ПП «Авкубі» за вироблену теплоенергію за два сезони. Попередній борг 800 тис.грн. і теперішній 1.7млн.грн. Це заборгованість і жителів міста і попередній борг КП «Житлово комунального- господарства» і міської ради 430 тис.грн.

С.Максимчук –депутат міської ради: Чи будуть виділенні кошти на ремонт теплотраси закладені у вартість 1гКал?

В.Думанський – директор ТОВ «Він-Теп»: Однозначно. Коли б не було заборгованості в 2,5 млн. грн це був би доброчинний внесок у розвиток міста.

П.Гоцуляк – депутат міської ради: Чи вивчалося питання будівництва модульних котелень?

В.Думанський – директор ТОВ «Він-Теп»: Модульні котельні будуть набагато дорожчі. Десь приблизно 1.5 млн.грн.

В.Островерх - депутат міської ради: Чому ми  не можемо доручити виконавчому апарату знайти інвестора, який самостійно побудує котельню, який буде сам надавати тепло  і вартість 1 гКал буде нижча ніж зараз є по місту?

М.Кольченко – міський голова: Не було таких інвесторів.

Відбулося обговорення питання, щодо забезпечення теплом жителів багатоквартирних будинків по вул. Героїв України.

Т.Гресько - депутат міської ради: Яка ситуація з опаленням по вул. Шевченка?

В.Синявський – заступник міського голови: Доповів про проведену роботу з жителями багатоквартирних будинків по вул. Шевченка щодо самостійного опалення.

Відбулося подальше обговорення питання, щодо забезпечення теплом жителів багатоквартирних будинків по вул. Героїв України.

М.Кольченко – міський голова: Ставимо на голосування про визнання депутатським запитом запит депутата міської ради В.Островерх до міського голови «Про забезпечення теплом жителів багатоквартирних будинків по вул.Героїв України».

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 22 (двадцять два), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИСТУПИЛИ: В.Хлівний – депутат міської ради: Так як розглядається питання, що стосується особисто мене, тобто є конфлікт інтересів, я приймати участі у голосуванні не буду.                      

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до міського бюджету м. Бершадь на 2017 рік

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ:Москаленко В.О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауваження і заперечення були.

В.Островерх - депутат міської ради: Під час засідання комісії ці рішення були погодженні і було  запропоновано винести на розгляд сесії.

ВИСТУПИЛИ: О.Нечитайло – депутат міської ради: Відбулася минула сесія де було прийняте питання про збільшення фонду оплати працівників Бершадської міської ради, де голова комісії встав і сказав, що в комісії заперечень немає. А на засіданні комісії, члени комісії рекомендували не приймати таке рішення, це записано в протоколі комісії.

  Засідання бюджетної комісії відбулося 21 липня, проект рішення розглядався на цьому засіданні, а оприлюднений 24 липня, тобто ми розглядали не існуючий проект. На зауваження депутатів Тарковського О. і моє особисто: «Чому депутатам не роздані матеріали,тобто депутати сиділи і слухали лише, що говорила Людмила Олександрівна, секретар міської ради відповіді не дала.

  Про всі особливості даного проекту мені стало відомо коли він був висвітлений на сайті Бершадської міської ради.

   І там я побачив, що по цьому проекті рішення забирається з  фінансування дошкільних навчальних закладів 550 тис. грн. Так на сьогодні є багато проблем в місті, але вирішуватися вони мають не за рахунок дитячих садків. Не так давно ми запитували чи є в нас кошти на збільшення фонду оплати праці, хоча це є не  обов’язкове збільшення, а збільшення якого взагалі не повинно було бути. Є роз’яснення Кабінету Міністрів, де вказано, що збільшення окладів відбувається в межах фонду оплати праці затвердженого на початку року. Є таке роз’яснення на сайті Кабінету Міністрів. Чому ви не розмістили на сайті в себе, ввели в оману депутатів, сказали що це є обов’язкове підвищення і що є така постанова обов’язкова до виконання . Такої постанови не було.

  Весь залишок був використаний на збільшення фонду оплати праці 15- 18 чоловік. А сьогодні батьки здають по 500 грн на ремонт в садочках і це стосується не лише груп.

  Мені ще цікаво, чому на минулій сесії, коли розглядалося питання збільшення фонду оплати праці не виносилися питання водогону, підключення будинків до тепломережі. А тому, що депутати не проголосували б за збільшення вашої зарплати. Ви вирішили спочатку проголосувати за зарплату, а потім всі авральні питання – і потрібно шукати кошти. Так потрібно, але не за рахунок дітей.

  Є запитання : «Купили матраци в садочок? Ні. Не купили.»

  Сьогодні вже вересень місяць, а ці кошти заплановані в бюджеті на ремонт садочків ще не використані.

  Тому я пропоную: не чіпати коштів, які були заплановані на фінансування садочків. Профінансувати із тих, що є коштів обов’язкові – це харчування дітей, прокладання теплотраси, співфінансування по проектах шкіл.

Л.Ляшевська- начальник фінансово-господарського відділу  Бершадської міської ради: Що стосується питання, що не були надані матеріали - проекти рішення по бюджету були роздані кожному. Не були роздані проекти по програмах.

Юрій Сергійович, надавали Вам проекти?

Ю.Рудь- депутат міської ради: Так, був.

О.Нечитайло – депутат міської ради: Зауваження до самого проекту формування  рішення – спочатку формувати наявність коштів, а потім їхні видатки.

А.Ткачук- депутат міської ради: Мене цікавить п.1.4  виділення матеріальної допомоги Хлівному В.С.- 2,5 тис. грн виділяли на оперативне лікування. Чому відмовили дитині з моєї вулиці?

Л.Ляшевська- начальник фінансово-господарського відділу  Бершадської міської ради: Так вирішила комісія. На оперативне лікування давали 5 тис.грн. Допомога надається один раз, тому так і називається – одноразова матеріальна допомога.

М.Кольченко – міський голова: Ставимо даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 21(двадцять один), проти – немає, утримались – немає, не голосує- 1(один).

О.Нечитайло – депутат міської ради: Була пропозиція не підтримувати зменшення видатків по фінансуванню садочків. А також була пропозиція голосувати по пунктах проекту рішення.

Л.Ляшевська- начальник фінансово-господарського відділу  Бершадської міської ради: Пропозиція О.Нечитайла не знімати з садочків 550 тис.грн. тоді які пункти видатків залишити.

О.Нечитайло – депутат міської ради: Не знаю. Це на ваш розсуд.

Т.Гресько – депутат міської ради:Поясніть ще раз з чого знімаються кошти із садочків.

Л.Ляшевська- начальник фінансово-господарського відділу  Бершадської міської ради: 

Видатки загального фонду «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» в сумі 150000 грн і видатки спеціального фонду  «Капітальний ремонт інших об’єктів» в сумі 400000 грн.- це вимощення тротуарів плиткою в ДНЗ «Сонечко».

М.Кольченко – міський голова: Ставлю пропозицію О.Нечитайло голосувати попункто.

О.Нечитайло – депутат міської ради:Це не пропозиція, а домовленість.

С.Максимчук – депутат міської ради: Шановні колеги, голосування пакетом носить завуальовані пункти, які не можуть бути проголосовані. Я категорично проти голосування пакетом. В районній і обласній раді голосують попунктно.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю пропозицію О.Нечитайло голосувати попункто.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 7(сім), проти – 5(п’ять), утримались – 9(дев’ять), не голосує-1(один).

Пропозиція не підтримана.

О.Нечитайло – депутат міської ради: Пропоную виключити п1.2 та п.1.9 з проекту рішення.

Л.Ляшевська- начальник фінансово-господарського відділу  Бершадської міської ради: Які пункти виключити із збільшення видатків?

М.Кольченко – міський голова:  Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14 (чотирнадцять), проти – немає, утримались – 7(сім), не голосує-1(один).

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 3.Про внесення змін до програми забезпечення функціонування установ соціально-культурної сфери Бершадського району на 2017 рік.

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 22 (двадцять два), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

Вийшов депутат Кольченко О.

СЛУХАЛИ: 4.Про внесення змін до міської програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Бершадь на 2016-2020роки.

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 21(двадцять один), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

Вийшла депутат Слободяник І.

СЛУХАЛИ: 5.Про внесення змін до програми розвитку територіальної громади м. Бершадь на 2016 - 2020 роки.

ДОПОВІДАЄ: Ляшевська Л.О.- начальник фінансово-господарського відділу  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 6.Про надання пропозицій ТОВ «Балкі-Інвест» депутатами  Бершадської міської ради.

С.Максимчук –депутат міської ради: Даний проект оприлюднений, пройшов опрацювання спеціалістами. Оприлюднення проходить із завізованих примірників. Хто автор даного проекту?

О.Рижавська-секретар міької ради: На засіданні бюджетної комісії депутати надали пропозиції.

В.Москаленко-депутат міської ради , голова комісії: С.Максимчук надав пропозиції 12%, що вказано в протоколі засідання комісії.

С.Максимчук – депутат міської ради: Пропоную створити контрольну комісію і розслідувати даний факт оприлюднення і розробки даного проекту рішення.

М.Кольченко – міський голова: Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за –немає, проти – 1(один), утримались – 12(дванадцять), не голосує-7(сім).

С.Максимчук –депутат міської ради Порушується Регламент – спочатку потрібно проголосувати за основу.

М.Кольченко – міський голова:Хто за те, щоб переголосувати по проекту рішення .

Процедурним рішенням

Підрахунок проводив С.Максимчук: 18-за

Підрахунок проводив П.Глазов: 19-за

М.Кольченко – міський голова: Ставлю проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за –немає, проти – 1(один), утримались – 16(шістнадцять), не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийняте. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 7.Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради. Прошу в п.4.2 внести зміни: замість 0,1000 га - 0,0024 га. Тобто п.4.2.Морванюку Івану Анатолійовичу по вул. Шкільна (колишня вул.50років ВЛКСМ),32/гараж №4 орієнтовною площею – 0,0024га.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому з внесеною пропозицією.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 8. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 9. Про внесення змін в рішення 15 сесії 6 скликання від 15.11.2012року «Про затвердження матеріалів технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельними ділянками (на умовах оренди) громадянам в м. Бершадь».

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова:  В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова:  Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20(двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 10. Про надання дозволу на передачу у постійне користування земельну ділянку, на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на передачу земельної ділянки в користування (на умовах оренди),  укладення договору оренди земельної ділянки в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

Вийшов депутат  Гоцуляк П.

СЛУХАЛИ: 11. Про внесення змін в рішення 11 сесії 6 скликання від  04.05.2012року «Про припинення права користування  земельними ділянками громадянам, організаціям, затвердження техніко-економічного  обґрунтування визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди, право постійного користування, надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою на умовах оренди, продовження договорів оренди земельних ділянок, надання дозволу на укладення договору сервітуту, затвердження технічних документацій із землеустрою на умовах оренди, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок цільове призначення яких змінюється, надання земельних ділянок в оренду в м. Бершадь».

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова:  В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 19 (дев’ятнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

Присутній депутат Гоцуляк П.

СЛУХАЛИ: 12. Про включення в перелік продажу  земельні ділянки несільськогосподарського призначення.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова:  В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

Кольченко М.І.- міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 13. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 14. Про включення земельну ділянку несільськогосподарського призначення, до переліку ділянок, що пропонується для продажу у власність на конкурентних засадах (земельних торгах) в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 15. Про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення право власності якої підлягає продажу через аукціон (земельні торги) в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 16. Про внесення змін в рішення №142 12 сесії 7 скликання від 09.11.2016року «Про припинення права користування земельними ділянками,  надання дозволу на розірвання договору оренди земельної ділянки, затвердження детальних планів території для визначення меж та площі земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення, затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди та на правах власності, затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, продовження дії договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь».

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 17.Про затвердження матеріалів технічної документації  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Залізнична,46 в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до даного рішення? Голосуємо за проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 20 (двадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 18.Про внесення змін і доповнень до Регламенту Бершадської міської ради 7 скликання.

ДОПОВІДАЄ: Нечитайло О.- депутат  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: В голови комісії є зауваження чи пропозиції.

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В..- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Ставимо проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – 4(чотири), не голосує-немає.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до проекту рішення.

Виключити п.45.6. «На пленарному засіданні Ради промовець не повинен вживати образливі висловлювання, закликати до незаконних і насильницьких дій, використовувати у своїх виступах недостовірні або неперевірені відомості та допускати прояви некоректної поведінки. Головуючий на пленарному засіданні Ради після попередження промовця про неприпустимість таких висловлювань і закликів або у разі некоректної поведінки має право припинити його виступ, а у разі не реагування на попередження головуючого - позбавити його права виступу на пленарному засіданні ради з даного питання. У разі повторного порушення дисципліни та етики промовець може бути позбавлений головуючим або за рішенням більшості від присутніх депутатів права виступу на поточному пленарному засіданні Ради» так як в Регламенті вже є.

Виключити п.45.8 «Дотримуватись вимог ділового стилю в одязі» ми не можемо нікому нав’язувати в чому приходити на пленарні засідання сесій.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14 (чотирнадцять), проти – немає, утримались – 6(шість), не голосує-немає.

М.Кольченко – міський голова: Голосуємо за проект рішення в цілому з внесеними пропозиціями.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 11 (одинадцять), проти – 1(один), утримались – 8(вісім), не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 19. Різне.

 О.Нечитайло-депутат міської ради: Звернення «Щодо надання кваліфікованої юридичної оцінки діям секретаря міської ради» 9 серпня було подано до міської ради відповіді не отримано. А також звернення помічника Нечитайло З., щодо дій секретаря було розглянуто на комісії також відповіді не отримано.

В.Островерх- депутат міської ради: Проаналізувати явку депутатів міської ради на засідання сесій.

С.Максимчук- депутат міської ради:Шановні депутати з провладної коаліції сьогодні був яскравий приклад як прийняли рішення по бюджету ви маєте нести відповідальність за стан у місті та дитячих садочків,в міській раді тільки ви поіменно і всі разом.

 По 20 сесій було складено два протоколи це є порушення, велика кількість граматичних помилок, не включено в протокол виступ помічника Нечитайло З.,  про те виступ Боровецького І. занесений в протокол.

П.Гоцуляк – депутат міської ради: Після голосування по підвищенню заробітної плати працівникам садочків було розміщенні списки депутатів в садочках , які не підтримали даний проект рішення. Прошу донести до працівників садочків голосування на сесії, на якій не було жодного депутата з ініціативної групи, а проект рішення був підтриманий.  

О.Нечитайло-депутат міської ради: Звернув увагу на помилку в протоколі 21 сесії.

На цьому 22 сесія 7 скликання закінчила свою роботу.

Голова сесії                                      М.Кольченко

        Секретар сесії                                   О.Рижавська