Published using Google Docs
AUDI Latvija Track Day nolikums
Updated automatically every 5 minutes

1.Vispārējie noteikumi

AUDI Latvija “Track Day 19” notiek 2019.gada 17.februārī, braukšana trasē sāksies no 11:00 un turpināsies vismaz līdz 16:00.

Pasākumu organizē biedrība “AUDI Latvija”, ko pārstāv Ervīns Sīpols.

Šī pasākuma ietvaros tiks nodrošināta/veikta foto un video ierakstu veikšana. Ierodoties pasākumā Jūs piekrītat foto un video materiālu izmantošanai tā atspoguļošanai plašsaziņas līdzekļos.

Pasākuma laika plānojums tiks paziņots 15.02. Sākuma laiks netiks mainīts.

Braucēji tiks sadalīti grupās:

2. Pasākuma formāta apraksts

Diena sāksies ar dalībnieku sapulci, kurā tiks veikta instruktāža par pasākuma norisi. Pirmie būs treniņbraucieni, lai braucēji labāk iepazītu trasi. Tālāk sekos brīvie braucieni, kuros tiks aicināti piedalīties  jaunie braucēji, kuri nejūtas īpaši droši trasē, kā arī kuriem iepriekš nav bijusi trases pieredze. Pēc brīvajiem braucieniem turpināsies pasākums ar braucieniem uz laiku, kur jau tiks fiksēti rezultāti un pēc tiem arī tiks apbalvoti labākie braucēji. Paralēli braucieniem notiks konkursiņi, kuri veltīti skatītājiem, kā arī tiks gatavota zupa un tēja.

3. Drošība

 1. Automašīnā, kura dodas trasē, drīkst atrasties tikai tās vadītājs.
 2. Automašīnas vadītājam obligāti jāpiesprādzējas.
 3. Automašīna drīkst braukt tikai tajā virzienā, ko būs noteikuši organizatori.
 4. Automašīnai, kas brauc lēnāk, jāpalaiž garām ātrāk braucošos, par to signalizējot ar pagrieziena rādītāju un pārvietojoties uz trases malu.
 5. Apdzīt drīkst tikai trases taisnajos posmos.
 6. Apstāšanās trasē aizliegta, ja vien nav tehniskas problēmas.
 7. Skatītāji drīkst atrasties tikai tiem norādītajā zonā.
 8. Jāievēro trases darbinieku norādes.
 9. Autotrase ir slēgta tipa un tajā nedarbojas CSN. Katrs braucējs atbild par savu automašīnu, kā arī par nodarītajiem zaudējumiem 3. Personai. Kā arī braucējs atbild par savu drošību. Drošības ķiveres mēs nenodrošinam, bet ja kādam tās būs, esam tikai par.

4. Dalība pasākumā

 1. Dalībnieks iepazīstās ar nolikumu.
 2. Aizpilda reģistrācijas anketu - https://goo.gl/forms/lvyY95wjxpEeyMFz1
 3. Dalības maksa pasākumā: 10EUR no katra braucēja, ja reģistrāciju veic uz vietas, pasākuma norises dienā, tad maksa ir 15EUR.
 4. Reģistrācija ir pabeigta, ja ir aizpildīta pieteikuma anketa un biedrība saņēmusi apmaksu.
 5. Reģistrēto dalībnieku vārdi tiks regulāri atjaunoti https://www.facebook.com/events/1972264126198459/ un www.audilatvija.lv
 6. Reģistrācija tiks pieņemta līdz - 14.02. Ja nepaspēj veikt reģistrāciju līdz 14.02, to varēs izdarīt norises dienā uz vietas.
 7. Dalībnieku skaits ir ierobežots!
 8. Dalībniekam uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums dalībai pasākumā.

*Ja rodas kādi jautājumi droši var rakstīt mums uz e-pastu info@audilatvija.lv kā arī rakstīt facebook - AUDI Latvija fanu lapa

Trases aptuvenās aprises