УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Чергова 29 сесія 7 скликання

                                                                            Протокол № 33

21.06.2018р.                                                                                                                    м.Бершадь                                

Чергова 29 сесія 7 скликання

Всього депутатів ради: 26 чол.

Присутні на сесії: депутатів 15 чол.

Відсутні:    Жабко Є.В.,  Табачук Г.В.,  Драган В.Г.,  Ахмадуллін Р.Н.,  Чернишов Є.В., Чайка С.П., Зарецький О.К., Нечитайло О.Г., Слободяник І.А., Уліч В.М., Суржак В.В.

Присутніх запрошених:  6 чол.

Голова сесії: М.Кольченко- міський голова

Секретар сесії: О. Рижавська – секретар міської ради

Присутні:Крук Л.- депутат Бершадської районної ради, Куренюк Н.В.- заступник редактора «Бершадський край», Яновська Л.В., Чорнокозинський О.П.- представники Гайсинського ОДПІ Бершадське відділення, Буняк В.,Липка О.В.- жителі міста.

Синявський В.С. – заступник міського голови: Доповів про стан справ у місті та  роботу виконавчих органів  в міжсесійний період.

Під час відкриття сесії відсутні зареєстровані депутати: Драган В.Г., Жабко Є.В., Нечитайло О.Г.

Кольченко М.І. – міський голова: Шановні депутати у кого є депутатські запити для включення до порядку денного?

Тарковський О.Г.- депутат міської ради: Прошу внести до порядку денного депутатський запит «Щодо розроблення виконавчим комітетом Бершадської міської ради проекту рішення «Про заборону руху великогабаритного та великовагового транспорту вулицями Т.Шевченка та Ярослава Мудрого у м.Бершадь».

Максимчук С.І.- депутат міської ради: Прошу внести до порядку денного усний  депутатський запит «Правові підстави винесення проекту рішення "Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), продовження договорів оренди земельних ділянок, надання дозволу на розірвання договору на встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку, укладення договору оренди земельної ділянки в м.Бершадь" (п.1.8 стосується Гончарук С.О.) на розгляд чергової 28 сесії 7 скликання Бершадської міської ради.

Порядок денний:              

1.  Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

2. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

3. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (на умовах оренди), затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, продовження договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь.

4. Про затвердження матеріалів технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Ярослава Мудрого,196А в м. Бершадь.

5. Про внесення змін в рішення №265 «Про затвердження матеріалів технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Січових Стрільців,5 в м. Бершадь» 26 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 02.03.2018року.

6. Про встановлення земельного податку на території м. Бершадь на 2019 рік.

7. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бершадської міської ради на 2019 рік.

8. Про встановлення транспортного податку на території м.Бершадь на 2019 рік.

9. Про затвердження ставок єдиного податку на території Бершадської міської ради на 2019 р.

10. Різне.

Які будуть пропозиції відносно запропонованого порядку денного?

М.Кольченко – міський голова: Ставлю даний порядок денний за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

М.Кольченко – міський голова: Депутатські запити включені до порядку денного 10,11, питанням, відповідно питання «Різне» буде -12.

М.Кольченко – міський голова: Які є зміни чи доповнення до порядку денного? Немає.

Голосуємо за порядок денний в цілому.  

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує - немає.                

Порядок денний затверджено.

М.Кольченко – міський голова: Щодо регламенту: для доповідей, інформацій та співдоповіді пропонується термін  до 15 хвилин, для виступів в обговоренні 5 хвилин.

Інші пропозиції будуть? Немає.

Хто за такий регламент прошу голосувати?

Процедурним рішенням.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує- немає.

СЛУХАЛИ: 1.  Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був розглянутий на засіданні постійної комісії. В голови  комісії є зауваження чи пропозиції?

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Немає змін чи доповнення до даного рішення? Які будуть пропозиції.

Поступила пропозиція депутатів (Глазов П.Д.) проголосувати за проект рішення в цілому.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 2. Про затвердження матеріалів технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був розглянутий на засіданні постійної комісії. В голови  комісії є зауваження чи пропозиції?

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Немає змін чи доповнення до даного рішення? Які будуть пропозиції?

Поступила пропозиція депутатів (Кольченко О., Глазов П.)   проголосувати за проект рішення в цілому.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 3. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (на умовах оренди), затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, продовження договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був розглянутий на засіданні постійної комісії. В голови  комісії є зауваження чи пропозиції?

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії є зауваження  та пропозиції.

Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради: Озвучив пропозиції та зауваження постійної комісії.

Підпункт 2.1.2 даного проекту рішення, надання дозволу ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» укласти договір оренди земельної ділянки із Бершадською міською радою, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул.Гагаріна,4 «а», площею – 0.0589га з кадастровий номером 0520410100:00:009:0546 за  цільовим призначенням: 14.02 Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, терміном на 49 років, за ставкою 5% від нормативної грошової оцінки землі (було під 3%)  

Пункт 3.2. Костенюк Валентині Павлівні договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 1 рік (було на 2 роки), площею – 0,0014га., що розташована за адресою:  м. Бершадь  по вул. Юрія Коваленка (бувша вул. Червоноармійська), (біля бувшого банку «Надра»), за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.                                                            

Всі інші пункти (підпункти)  даного проекту рішення залишити без змін та рекомендувати винести на розгляд сесії Бершадської міської ради 7 скликання.

Максимчук С.І.- депутат міської ради: Під який відсоток від нормативно-грошової вартості буде надано земельну ділянку ТОВ «Берсолар» для розміщення сонячних батарей?

Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради: Під 3 відсотки. До міського бюджету надійде близько 800 тис.грн. в рік.

Максимчук С.І.- депутат міської ради: Пропоную комунальному підприємству міста взяти кредит і самим зайнятися  розміщенням сонячних батарей.

Островерх В.Д.- депутат міської ради: Ви вже один раз це говорило. І що ми маємо - ні інвестора, ні надходжень до бюджету.

Після обговорення депутатами надання чи не надання дозволу ТОВ «Берсолар» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення сонячних батарей поступила пропозиція пункт 1.3. «надати дозвіл ТОВ «БЕРСОЛАР»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею – 15,00га за рахунок земель промисловості, що перебувають в запасі, на території Бершадської міської ради, в межах міста Бершадь по вул. Покровська (територія бувшого цукрозаводу), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення сонячних батарей)» даного проекту рішення перенести на додаткове вивчення, запросити представників товариства для надання додаткової інформації.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять ), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

М.Кольченко – міський голова: В кого є які пропозиції?

Поступила пропозиція від депутатів проголосувати по кожному спірному пункту(підпункту) окремо.

М.Кольченко – міський голова:  Ставлю на голосування пропозицію перенести розгляд пункт 1.3. «надати дозвіл ТОВ «БЕРСОЛАР»  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею – 15,00 га за рахунок земель промисловості, що перебувають в запасі, на території Бершадської міської ради, в межах міста Бершадь по вул. Покровська (територія бувшого цукрозаводу), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення сонячних батарей)» даного проекту рішення на додаткове вивчення, запросити представників товариства для надання додаткової інформації.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова:  Ставлю на голосування підпункт 2.1.2 даного проекту рішення, надання дозволу ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» укласти договір оренди земельної ділянки із Бершадською міською радою, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул.Гагаріна,4 «а», площею – 0.0589га з кадастровий номером 0520410100:00:009:0546 за  цільовим призначенням: 14.02 Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії, терміном на 49 років, за ставкою 5% від нормативної грошової оцінки землі.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування пункт 3.2. Костенюк Валентині Павлівні договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 1 рік, площею – 0,0014га., що розташована за адресою:  м. Бершадь  по вул. Юрія Коваленка (бувша вул. Червоноармійська), (біля бувшого банку «Надра»), за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.                                                    

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова: Більше немає змін чи доповнення до даного рішення?

Ставлю на голосування даний проект рішення в цілому з внесеними змінами та пропозиціями.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 4. Про затвердження матеріалів технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Ярослава Мудрого,196А в м. Бершадь.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був розглянутий на засіданні постійної комісії. В голови  комісії є зауваження чи пропозиції?

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Немає змін чи доповнення до даного рішення? Які будуть пропозиції?

Поступила пропозиція депутатів  проголосувати за проект рішення в цілому.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення змін в рішення №265 «Про затвердження матеріалів технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по вул. Січових Стрільців,5 в м. Бершадь» 26 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 02.03.2018року.

ДОПОВІДАЄ: Янчук А.М.- провідний спеціаліст з земельних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був розглянутий на засіданні постійної комісії. В голови  комісії є зауваження чи пропозиції?

ВИСТУПИЛИ: Смерека В.І.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень немає.

М.Кольченко – міський голова: Немає змін чи доповнення до даного рішення? Які будуть пропозиції?

Поступила пропозиція депутатів проголосувати за проект рішення в цілому.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15 (п’ятнадцять), проти – немає, утримались – 1 (один), не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 6. Про встановлення земельного податку на території м. Бершадь на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В. - провідний спеціаліст з економічних питань  Бершадської міської ради.  Наголосив на лист, який надійшов  від Бершадської районної адміністрації з рекомендаціями встановлення максимальних ставок податків та зборів на території міської ради на 2019 рік.

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був розглянутий на засіданні постійної комісії. В голови  комісії є зауваження чи пропозиції?

ВИСТУПИЛИ: Москаленко В.О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії зауважень та пропозицій немає. Під час засідання постійної комісії не було напрацьовано рекомендацій по ставках податків.

Островерх В.Д.- депутат міської ради внесла пропозицію збільшити ставки земельного податку: в п.1.1.1 замість 0,03% - 0,1%; в п.1.1.2 замість 0,3% - 1%; в п.1.1.3 замість 0,5% - 1%; в п.1.2.1 замість 1% - 2%; в п.1.2.2 замість 0,3% - 1%; в п.1.2.3 замість 1% - 5%.

М.Кольченко – міський голова: Які ще будуть пропозиції по даному проекту рішення?

Рижавська О.В.- секретар міської: Добавити п.1.3.11- сім’ї загиблих учасників бойових дій.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення за основу.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

М.Кольченко – міський голова: Згідно п.1 ст.13 Регламенту Бершадської міської ради Після кожних двох годин роботи оголошується перерва на 15 хвилин.

Оголошена перерва.

Після перерви головою лічильної комісії Максимчуком М.І. проведено перевірку кількості депутатів, присутніх на пленарному засіданні для визначення кворуму.

За результатами перевірки встановлено відсутність необхідної кількості депутатів для продовження роботи сесії.

М.Кольченко – міський голова: Згідно статті 19 Регламенту міської ради в разі відсутності на пленарному засіданні ради необхідної кількості депутатів ради, головуючий на пленарному засіданні відкладає пленарне засідання або закриває його.

Шановні депутати пропоную в понеділок 25.06.2018 року провести спільне засідання всіх постійних комісій для чергового напрацювання пропозицій по ставках податків на 2019 рік, у вівторок 26.06.2018 року продовжити роботу пленарного засідання.

Робота чергової 29 сесії 7 скликання продовжиться 26.06.2018 року о 14 год.

Голова сесії                                       М.Кольченко

Секретар сесії                                    О.Рижавська

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

Чергова 29 сесія 7 скликання

Протокол №33

(продовження роботи)

26.06.2018р.                                                                                                                    м.Бершадь                                

Чергова 29 сесія 7 скликання

Всього депутатів ради: 26 чол.

Присутні на сесії: депутатів 15 чол.

Відсутні: Жабко Є.В., Табачук Г.В., Драган В.Г., Чернишов Є.В.,Чайка С.П., Нечитайло О.Г.,  Уліч В.М., Суржак В.В., Смерека В.І., Ткачук А.О., Кольченко О.М.

Присутніх запрошених:  6 чол.

Голова сесії: М.Кольченко- міський голова

Секретар сесії: О. Рижавська – секретар міської ради

Присутні: Кобзіна Т.О.- представник «Бершадський край», Яновська Л.В., Чорнокозинський О.П.- представники Гайсинського ОДПІ Бершадське відділення, Буняк В.- житель  міста.

М.Кольченко – міський голова: Шановні депутати продовжуємо роботу 29 сесії 7 скликання. 21.06.2018 року було розглянуто і прийнято 5 рішень (перші п’ять питань порядку денного).

Отже переходимо до розгляду шостого питання.

СЛУХАЛИ: 6. Про встановлення земельного податку на території м. Бершадь на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ:Цимбалістий П.В. - провідний спеціаліст з економічних питань  Бершадської міської ради.  

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був прийнятий за основу 21.06.2018 року.

Після спільного засідання комісій були ще якісь пропозиції, крім тих що надала Островерх В.Д.

Москаленко В.О.- депутат міської ради, голова постійної комісії.: Не було.

М.Кольченко – міський голова: В кого є які пропозиції?

Поступила пропозиція від депутатів проголосувати по кожному пункту окремо. М.Кольченко – міський голова:  Ставлю на голосування підпункт 1.1.1.За земельні ділянки,  розташовані в межах населеного пункту, нормативну грошову оцінку яких проведено: - для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд; - для будівництва індивідуальних гаражів; - для  ведення садівництва, у розмірі 0,1 %  від їх нормативної грошової оцінки;

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15 (п’ятнадцять), проти – немає, утримались – 1(один), не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова:  Ставлю на голосування підпункт 1.1.2.За земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту: - для індивідуального дачного будівництва; - для ведення садівництва; - для особистого селянського господарства, у розмірі 1 %  від їх нормативної грошової оцінки;

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15 (п’ятнадцять), проти – немає, утримались – 1(один), не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова:  Ставлю на голосування підпункт 1.1.3.За земельні ділянки, розташовані в межах населеного пункту, нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі 1 % від їх нормативної грошової оцінки, за винятком земельних ділянок, які зазначені у пунктах 1.1.1, 1.1.2;

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15 (п’ятнадцять), проти – немає, утримались – 1(один), не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування підпункт 1.2.1.За земельні ділянки,  незалежно від місця знаходження, нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі 2 %  від їх нормативної грошової оцінки;

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15 (п’ятнадцять), проти – немає, утримались – 1(один), не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова:  Ставлю на голосування підпункт 1.2.2.За земельні ділянки для сільськогосподарських угідь нормативну грошову оцінку   яких проведено, у розмірі 1 %  від їх нормативної грошової оцінки;

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15 (п’ятнадцять), проти – немає, утримались – 1(один), не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова:  Ставлю на голосування підпункт 1.2.3.За земельні ділянки, незалежно від місця знаходження, нормативну грошову  оцінку яких проведено, та перебувають у постійному користуванні суб’єктів  господарювання(крім державної та комунальної форми власності), у розмірі 5%  від  їх нормативної грошової оцінки;

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14 (чотирнадцять), проти – немає, утримались – 2(два), не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова:  Ставлю на голосування пропозицію добавити п.1.3.11- сім’ї загиблих учасників бойових дій.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова: Більше немає пропозицій чи зауважень по даному проекту рішення? Ставлю на голосування проект рішення в цілому з внесеними пропозиціями.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ:7. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бершадської міської ради на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В.-  провідний спеціаліст з економічних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був розглянутий на засіданні постійної комісії. В голови  комісії є зауваження чи пропозиції?

ВИСТУПИЛИ: Мокаленко В.О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії ні зауважень  ні пропозицій немає. Запропоновано винести проект рішення на розгляд сесії міської ради.

Рижавська О.В.- секретар міської ради: Пропоную внести поправку - пронумерувати підпункти проекту рішення; внести зміни відповідно в підпункт 1.2.1 замість 0,2 % - 0.3%; і вношу пропозицію добавити відповідно підпункт.1.3.8. – сім’ї загиблих учасників бойових дій.

Тарковський О.Г.- депутат міської ради: Вношу пропозицію в підпункті 1.2.4 замість 0,3%- 0,5%.

Охрименко О.Г. .- депутат міської ради: Вношу пропозицію в підпункті 1.2.4 замість 0,3%- 0,1%.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування проект рішення за основу

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає. не голосує-немає.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування підпункт 1.2.1.Для фізичних осіб за об’єкти житлової нерухомості, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки – 0,3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати установленої законом на 1 січня календарного року;

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 13 (тринадцять), проти – 2(два), утримались – 1 (один), не голосує-немає.

Пропозиція не підтримана.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування підпункт 1.2.4.Для юридичних осіб які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості в розмірі -  0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати установленої законом на 1 січня календарного року.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 8 (вісім), проти – немає, утримались – 8 (вісім), не голосує-немає.

Пропозиція не підтримана.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування підпункт 1.2.4.Для юридичних осіб які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості в розмірі -  0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати установленої законом на 1 січня календарного року.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за –2 (два), проти – 2(два), утримались – 12 (дванадцять), не голосує-немає.

Пропозиція не підтримана.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування добавити підпункт 1.3.8. Сім’ї загиблих учасників бойових дій.  

 ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає. не голосує-немає.

Пропозиція підтримана.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення в цілому з внесеними поправками та пропозиціями.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 14 (чотирнадцять), проти – немає, утримались – 2 (два), не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 8. Про встановлення транспортного податку на території м.Бершадь на 2019 рік.

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В.-  провідний спеціаліст з економічних питань  Бершадської міської ради.

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був розглянутий на засіданні постійної комісії. В голови  комісії є зауваження чи пропозиції?

ВИСТУПИЛИ: Мокаленко В.О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії ні зауважень  ні пропозицій немає. Запропоновано винести проект рішення на розгляд сесії міської ради.

М.Кольченко – міський голова: Немає змін чи доповнення до даного рішення? Які будуть пропозиції?

Поступила пропозиція депутатів проголосувати за проект рішення в цілому.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 13 (тринадцять), проти – немає, утримались – 3 (три), не голосує-немає.

Поступила пропозиція від депутатів поставити на переголосування дане питання.

Процедурним рішенням.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 13 (тринадцять), проти – немає, утримались – 3 (три), не голосує-немає.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 15(п’ятнадцять), проти – немає, утримались – 1 (один), не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

 

СЛУХАЛИ: 9. Про затвердження ставок єдиного податку на території Бершадської міської ради на 2019 р.

ДОПОВІДАЄ: Цимбалістий П.В.-  провідний спеціаліст з економічних питань  Бершадської міської ради.  

М.Кольченко – міський голова: Даний проект рішення був розглянутий на засіданні постійної комісії. В голови  комісії є зауваження чи пропозиції?

ВИСТУПИЛИ: Мокаленко В.О.- депутат міської ради, голова комісії: В комісії ні зауважень  ні пропозицій немає. Запропоновано винести проект рішення на розгляд сесії міської ради.

Рудь Ю.С.- депутат міської ради: Вніс пропозицію збільшити мінімальні ставки податків для другої групи фізичних осіб підприємців з 12,13% до 14%.

М.Кольченко – міський голова: Більше немає змін чи доповнення до даного рішення? Ставлю на голосування пропозицію депутата міської ради Рудя Ю.С. – «збільшити мінімальні ставки податків для другої групи фізичних осіб підприємців з 12,13% до 14%».

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 11 (одинадцять), проти – немає, утримались – 5 (п’ять), не голосує-немає.

Пропозиція не підтримана.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування даний проект рішення в цілому.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Рішення додається. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 10.Депутатський запит «Щодо розроблення виконавчим комітетом Бершадської міської ради проекту рішення «Про заборону руху великогабаритного та великовагового транспорту вулицями Т.Шевченка та Ярослава Мудрого у м.Бершадь».

ДОПОВІДАЄ: Тарковський О.Г.- депутат міської ради.

Глазов П.Д.- депутат міської ради: Вніс пропозицію включити до переліку вулиць  вул.Миколаєнка.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування про підтримання даного запиту.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 16 (шістнадцять), проти – немає, утримались – немає, не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Запит підтримано. Відомість з поіменним голосуванням додається.

СЛУХАЛИ: 11.Усний  депутатський запит «Правові підстави винесення проекту рішення "Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), продовження договорів оренди земельних ділянок, надання дозволу на розірвання договору на встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку, укладення договору оренди земельної ділянки в м.Бершадь" (п.1.8 стосується Гончарук С.О.) на розгляд чергової 28 сесії 7 скликання Бершадської міської ради.

ДОПОВІДАЄ: Максимчук С.І.- депутат міської ради.

М.Кольченко – міський голова: Ставлю на голосування про підтримання даного запиту.

ПРОГОЛОСУВАЛО: за – 3 (три), проти – 2(два), утримались – 11(одинадцять), не голосує-немає.

ВИРІШИЛИ: Запит не підтримано. Відомість з поіменним голосуванням додається.

18. Різне.

Тарковський О.Г. – депутат міської ради: Звернувся до міського голови з проханням пояснити свої висловлювання на минулому засіданні, щодо поданої ним декларації та підприємницької діяльності, якою займається.

Кольченко М.І.- міський голова: Пояснив депутату Тарковському О.Г. свої висловлювання.

Гоцуляк П.М.- депутат міської ради: Запитав чому не отримав відповіді на звернення, щодо перегляду знаків біля зупинок.

Синявський В.С.- заступник міського голови: Надав відповідь щодо виконаної роботи щодо перегляду дорожніх знаків по місту.

Гресько Т.М.- депутат міської ради: Поцікавилася результатами відвідування депутатами  пленарних засідань сесій.

Всім присутнім депутатам було роздано реєстр відвідування  депутатами пленарних засідань сесій міської ради.

На цьому 29 сесія 7 скликання закінчила свою роботу.

Голова сесії                                       М.Кольченко

Секретар сесії                                    О.Рижавська