УКРАЇНА

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

Сьоме демократичне скликання

Шоста сесія

 РІШЕННЯ  

від 26 червня  2018 р № 206-6/2018

смт Делятин 

Про встановлення розміру ставки

транспортного податку на території

Делятинської селищної ради

з  2019 року

        Відповідно до Податкового кодексу України № 2755-VI від 02.12.2010 р. із змінами та доповненнями, Бюджетного кодексу України, Закону України Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, на підставі п.24 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59 ч.1 ст.69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної депутатської постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики., селищна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити Положення про транспортний податок на території Делятинської селищної ради  (додаток 1).

        2. Встановити з 01.01.2019 року ставку транспортного податку у розмірі 25 000,00 грн. за кожен легковий автомобіль, з року випуску якого минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість якого становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

        3. Всі раніше прийняті рішення сільськими радами, які об’єдналися в Делятинську об’єднану територіальну громаду, що стосуються встановлення розміру ставки транспортного податку, втрачають чинність.

        4. Контроль за повнотою та своєчасністю перерахування податку до бюджету Делятинської селищної ради здійснює Надвірнянкька ОДПІ.

         5. Контроль за виконанням цього рішення на постійну депутатську комісію  селищної ради з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій,соціально-економічного розвитку та регуляторної політики. 

Селищний голова                                                                     Богдан Клим’юк