Informace k předprodeji vstupenek na závěrečné vystoupení tanečního oboru ZUŠ 15. 6. 2018

Vážení rodiče, milé děti,

po zkušenostech z minulých let se chci pokusit o lepší organizaci při obsazování míst v hledišti KD Střelnice. Rád bych Vám nabídl tuto možnost, jak situaci řešit:

Ve středu 23. 5. 2018 v 8:00 bude zahájen předprodej vstupenek v sekretariátu školy. Tento předprodej bude určen pouze rodičům žáků tanečního oboru. Každý žák má nárok na dvě vstupenky (tj. pokud máte více sourozenců v tanečním oboru, máte nárok na násobek vstupenek). Vstupenka bude stát symbolických 30 Kč a místa pro rodiče jsou vyhrazena v řadách umístěných v sále (bude jich určeno k prodeji cca 300).  

V případě, že budete chtít zakoupit více lístků, bude Vám to umožněno až v pondělí 4.6.2018 od 8:00, kdy budou veškeré zbylé lístky nabídnuty i širší veřejnosti tj. nejen Vám rodičům. S největší pravděpodobností to budou lístky na balkon či na židle, které jsou umístěny po bocích sálu (bude jich omezený počet cca 130). I tyto vstupenky budou stát 30 Kč.

Pevně věřím, že toto řešení přispěje ke klidnějšímu a důstojnějšímu průběhu závěrečného vystoupení a zároveň dostojíme požárním i jiným bezpečnostním předpisům.

                                                                Vojtěch Maděryč

                                                                ředitel školy