ПАСПОРТ

ГРИГОРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

(Присиваської ОТГ)

Чаплинського району

на 01.01.2018 року


СХЕМАТИЧНА КАРТА

            УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ:    

 Границя території Присиваської ОТГ                                                            

Дорога між селами Присиваської ОТГ:                                                                   - відстань с. Григорівка – с. Павлівка   4,3 км.

                                                                                                                                               - відстань с. Григорівка – с. Нововолодимирівка   5,3 км.

                                                                                                                                               - відстань с. Григорівка – с. Строганівка   12,5 км.

                                                                                                                                               - відстань с. Григорівка – с. Іванівна   16,2 км

  Відстань до адмін. центрів сусідніх ОТГ:                                                                - відстань с. Григорівка – смт Асканія – Нова   32 км.

                                                                                                                                               - відстань с. Григорівка – смт Чаплинка   20 км.

                                                                                                                                               - відстань с. Григорівка – с. Громівка   34 км.

                                                                                                                                               - відстань с. Григорівка – с. Хрестівка  22 км.


ГЕРБ

ПРАПОР


Григорівськька сільська рада

Адреса Григорівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області  Пош.інд. 75240, с. Григорівка, вул. Пушкіна, 20  Код 05538 Телефон: 53331, факс: -  Електронна пошта: gr-rada@chapl.gov.ua

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ ПРО РАЙОН (МІСТО)

Дата утворення: 08.09.2016 року

Площа : 0,4 тис. кв. км 1,4 % від території області

Відстані: від м.(смт) с.Григорівка  до м.Херсона залізницею ___-_ км

                                                                        автошляхом  135 км

Географічні дані:  Район(місто) розташовано /зонах/ степовій зоні    

                          По території району(міста)протікають  -  річок

                          Найбільші: немає

                              Територія району (міста) оточено озером Сиваш

Кордони:            Межує з Громівською ОТГ Новотроїцького району; Асканія-Нова ОТГ,                                  Хрестівська ОТГ та Чаплинською ОТГ Чаплинського району.  

Адміністративно-територіальні одиниці:

Міст районного значення - 0

Селищ міського типу – 0

Сільських населених пунктів - 5

Кількість місцевих рад - 1

Чисельність наявного населення станом на 01.01.2018 року 4,383 тис.осіб                      /за чисельністю - ___ місце/, або 0,42 % від населення області,

у тому числі:

сільське – 4,383тис.чол., або 100%

міське - 0 тис.чол., або 0 %

                                        

Коротка історична довідка : Григорівська сільська рада Присиваської об'єднаної територіальної громади включає п’ять населених пунктів: с. Григорівка, с. Павлівка, с. Нововолодимирівка, с. Строганівка, с. Іванівка, далі коротка історична довідка про кожне село:

Село Григорівка було засноване у 1868 році переселенцями з Київської та Подільської губерній. Село назване на честь першого поселенця - Григорія Грабовського. Вихідці із Київської губернії населяли північну частину села, яку довгий час називали «Київщина», а південну – вихідці із Кам’янець-Подільської губернії, яку називали «Кам’янеччина». Вся земля належала князю Турачевському. Сам він був молдаваном, а під його володінням опинились села: Григорівка, Павлівка, Строганівка, Іванівка, Першо-Констянтинівка, Ясна Поляна.У 1930 році в Григорівці організовано два колгоспи: ім. Калініна та "Червоний партизан",які у 1950 році об'єдналися в один - ім. Калініна.14 вересня 1941 року німецько-фашистські війська захопили Григорівку й інші села Присивашшя, а саме Павлівку, Строганівку, Іванівку.  30 жовтня 1943 року Червона Армія вступила в село Григорівку та інші села Присивашшя та звільнили від загарбників.В 1952 році колгоспи «Червоний партизан» та імені Калініна об'єдналися  в один - імені Калініна.У 1975 році почав працювати консервний цех колгоспу ім. Калініна. Колгосп був реорганізований у КСП в 1994 році, а у 1998 - у сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю. Проводилася приватизація його землі та майна. СТОВ проіснувало до квітня 2001 року.20 квітня 2001 року організовано агрофірму «Григорівська», яка восени 2003 року була ліквідована.

Село Павлівка було засноване в 1862 році вихідцями села Погорілого Уланського уїзду Київської губернії та із сіл Кам’янець-Подільської губернії. Переселення селян стало

можливим лише після скасування в 1861 році кріпосного права. Значне реформування села відбулося з 1901 по 1910 роки, а саме: були побудовані дві початкові школи, церква, два млина, амбар для страхового фонду. 1925 році був організований перший колгосп ( ТСОЗ) млина, амбар для страхового фонду. 1925 році був організований перший колгосп ( ТСОЗ) який називався ″ Красний козак″.У 1940 році семірична школа стала середньою, яку відвідували учні з сіл Іванівка, Строганівка та Григорівка.  Село Павлівка починаючи з післявоєнного періоду було центральним селом на Присивашші з причини того, що в ньому розміщувалися відділення районних організацій, які обслуговували сусідні села. У 1995 році радгосп ″Заповіти Леніна″, що був створений в 1930 році,  був реорганізований в КСП ″Павлівське″. В 2000 році КСП ″Павлівське″ було реорганізовано в СВОК ″Павлівський″ , який в 2005 році був ліквідований.

Перші писемні відомості про Строганівку, що спочатку звалася Джайпа, датуються 1820 роком. На той час у ній проживало 252 чоловіка. Сюди прибували нові групи переселенців з інших губерній України. 1832 року в Джайпі налічувалося 155 чоловік. З 1860 року село відоме під назвою, яку має й досі,— Строганівка.  Земську лікарню на 11 ліжок тут відкрито лише в 1912 році. У 1875 році в селі відкрито земське сільське однокласне училище. У 1921 року в селі виник комсомольський осередок, який об’єднав 11 юнаків та дівчат. У січні 1946 року комуністи об’єдналися у партійну організацію. На початку малочисельна, вона стала справжнім штабом у боротьбі за відродження села й господарства артілей.

   Село Іванівка було засноване в 1861 році, мало статус колонії.  В іншому джерелі - «Справочная книжка о приходах и храмах Таврической епархии. Гермогена, Епископа Таврического»,1886 року видання наводиться і дата заснування села - 7 липня (25 червня за с.т.) 1861 року, в день Різдва Іоана Хрестителя (за народним календарем Івана Купала). На честь свята поселення і отримало свою назву. Поселення засновувалося як колонія іноземних вихідців. Довгий час паралельно існувала й стара ногайська назва «Терень» трансформована на український манер в «Терни».З часу виникнення (1860-ті роки) та до 1870-х років село Іванівка існувало як колонія.У 1929  році в селі були створені перші колективні господарства: «Перша П’ятирічка» та ім. Чапаєва.У 1964 році колгосп "Перша П'ятирічка" реформували в радгосп, залишивши за ним попередню назву.

Природні ресурси /корисні копалини/

Григорівська сільська рада Присиваської об'єднаної територіальної громади утворена 08 вересня 2016 року та включає п’ять населених пунктів: с. Григорівка, с. Павлівка, с. Нововолодимирівка, с. Строганівка, с. Іванівка.

Присиваська об'єднана територіальна громада знаходиться в південній частині Чаплинського району, що на півдні Херсонської області. Північна межа громади проходить порозподільному каналу Р-2 з Асканія-Нова ОТГ, на сході межує з с. Новомиколаївкою, на заході межує з Чаплинською ОТГ, на півдні омивається водами затоки Сиваш.

Територія громади складає 39952,9 га, або 23,5% від загальної території району. Адміністративним та культурним центром об'єднаної громади є село Григорівка, яке розміщене на відстані 140 км від обласного центру м. Херсон.

Рельєф. Оскільки Григорівська сільська рада Присиваської ОТГ розташована на півдні Херсонщини, тому тут рівнинний рельєф. Територія ОТГ характеризується пануванням рівнинних одноманітних розораних степових ландшафтів, які порушуються полезахисними лісосмугами та каналами.

На території ОТГ є група унікальних крупних подів округлої конфігурації, діаметром від 5 км, завглибшки до 10 й більше метрів. Вони утворилися з груп поруч розташованих подів, які разом потрапили до площ тектонічних та неотектонічних опускань земної поверхні. Найбільш показовим та цікавим великим подом є Сиваський.

Корисні копалини. За жорстких посушливих кліматичних умов, сезонного розвитку рослинності на лесах, своєрідного впливу степової фауни сформувались темно-каштанові ґрунти, які є найпоширенішими на суходолах. У подових западинах трапляються глей осолоді та інші варіанти лучних ґрунтів. Темно-каштанові і каштанові ґрунти розташовані іноді разом з солонцями. Для узбережжя затоки Сиваш характерні солонці та солончаки. Природні ресурси: глина для місцевих потреб, без промислового видобування.

Клімат території помірно-континентальний із жарким посушливим літом та м'якою нестійкою зимою. Середньорічні температури: літня +22,4°С, зимова -2,1°С. Максимальна літня температура +40°С, зимова -31,5°С. Тривалість безморозного періоду в середньому 179 днів на рік. Середньорічна температура повітря становить +9,5 0С (мінімум -32 0С, максимум +40,3 0С). Середньорічна сума опадів - майже 400 мм з мінімумом 164 мм (1943 рік) та максимумом 703 мм (1997 рік). Рівнинний рельєф сприяє швидкому поширенню як холодних, так і теплих повітряних мас. Вегетативний період триває понад 200 днів.

Величина сумарної сонячної радіації (4930 МгДж/м2 за рік); переважання безвітрових та безхмарних і слабко-хмарних погод - 140 ясних і 150-155 напів'ясних днів; значна тривалість літа - 5,0-5,5 місяців.

Внутрішні води.Основна територія розташована в центрі сухої безстічної рівнини, де зовсім немає природних водотоків. Лише навесні після танення снігу та під час сильних дощів у вибалках утворюються тимчасові струмки, які несуть воду до подових блюдець.

Особливістю території є глибоке залягання підземних вод. Перший водоносний горизонт знаходиться на глибині від 18 до 30 м, наступний (артезіанський) - у понтичних пористих вапняках на глибині 45 м і більше, подекуди понад 80 м.

Рослинний покрив.Структуру рослинності складають справжні, лучні і чагарникові степи, справжні, остепнені і болотисті луки. На підвищених елементах рельєфу між кущами злаків досить поширена місцями грудниця, або так званий степовий чай, подекуди різні види кермеку, різака, верблюдки. На ділянках степу, де йде систематичний випас худоби і грунт ущільнюється, степові злаки витісняють полин, будяки та інші бур'яни.

Сиваш є важливим куточком природи Східної Європи також і з багатьох інших причин. Навколо Сивашу збереглася неорана ділянка полиново-типчаково-ковилового степу. Переважає тут полинтаврійський. Представлені також кострицяваліська, житняк гребінчастий та, рідше, ковила волосиста, полинавстрійський, камфоросмамонпелійська, тюльпан Шренка та бурачок пустельний.

Є також значні площі солончаків, з їх специфічною рослинністю – солесос європейський, содник простертий, сарсазан шишкуватий, курай содовий тощо. Серед рослинності солонців можна відмітити такий вид, як кермек каспійський.

Тваринний світ.Тваринний світ багатий і різноманітний. Особливо гостро відчувають антропогенний тиск тварини степів, оскільки саме вони, як тип рослинності, найбільше знищені, трансформовані людиною, переведені в сільськогосподарські угіддя. В степах знищені людиною: зубр, тур європейський, дикий кінь – тарпан, кулан, антилопа сайгак, олень благородний, байбак.

Тваринний світ степу представлений лише кількома хижаками (лисиця, степовий тхір). Більш численні степові гризуни (різні полівки, малий сірий ховрах, великий тушканчик, сліпак піщаний, перев’язка, кутора мала, хом’як, заєць-русак та ін.). З птахів тут водяться степовий орел і стрепет, степовий журавель, фазани, дерихвіст степовий, безліч жайворонків та чимало перелітного птаства, частина якого навіть залишається тут зимувати.

        

Заповідники

На території Григорівської сільської ради заповідники відсутні.

Структура земельного фонду:

Територія, усього

0,4

тис.га

у тому числі: сільськогосподарські угіддя

26,07 тис. га ( або 1,32%)

від площ с/г угідь області

із них: рілля

24,37 (або 1,37 %)

тис.га

Ліси й інші лісовкриті площі

0,45 (або 0,29 %)

тис.га

Забудовані землі

0,52 (або 0,7%)

тис.га

Землі водного фонду

10,59 (або 0,24%)

тис.га

Інші землі

13,88 (або 10,82%)

тис.га

                

Промисловість

Кількість підприємств, що знаходяться на самостійному балансі, - ____ одиниць

Галузева структура промисловості по видах економічної діяльності

Питома вага, %

Промисловість

100,0

Добувна промисловість

0

у тому числі:

-

видобування енергетичних матеріалів

100,0

видобування неенергетичних матеріалів

-

Обробна промисловість

0

з неї харчова промисловість та перероблення сільськогосподарських продуктів

-

Легка промисловість

0

у тому числі

-

текстильна промисловість та пошиття одягу

-

виробництво шкіри та шкіряного взуття

-

Виробництво деревини та виготовлення виробів з неї

0

Целюлозно-паперова, поліграфічна промисловість та видавнича справа

0

Хімічна і нафтохімічна промисловість

0

у тому числі

-

хімічне виробництво

-

виробництво гумових та пластмасових виробів

-

Виробництво інших неметалевих мінеральних виробів /будматеріалів та скловиробів/

0

Металургія та оброблення металу

0

Машинобудування, ремонт та монтаж машин і устаткування

0

у тому числі:

-

виробництво машин і устаткування

-

виробництво електричного та електронного устаткування

-

виробництво транспортного устаткування

-

Виробництво та розподілення електроенергії газу

0

Інші галузі

0

Фінансові та кредитні установи

з/п

Назва

-

-

-

-

Виконання бюджетів

Доходи місцевих бюджетів на 1 особу, грн – 3065

Податкові надходження на одну особу, грн  – 3062

Частка простроченої заборгованості: дебіторської та кредиторської, % - 0

Іноземні інвестиції

Обсяг на одну особу, дол. США - 0

Зовнішньоекономічна діяльність

Темп приросту експорту, % - 0

Обсяг експорту на одну особу, дол.США – 0

Сальдо зовнішньої торгівлі товарами, млн.дол.США -  0

Митниці

Митні переходи:

-

-

Митні пости:

-

-

Автомобільні/залізничні

-

-

Транспортний комплекс і зв’язок

Залізничний транспорт

-

Наявність підприємств

                  залізничних станцій

один.

Авіаційний транспорт

-

Наявність: авіакомпаній

один.

                   аеропортів

один.

Автомобільний транспорт

Підприємств (АТП)

0

один.

Виконують перевезення

пасажирські

вантажні

Наявність автомобільних доріг

км

Загальнодержавного

0

км

Республіканського

23

км

Місцевого значення

км

Морський й річковий транспорт

-

підприємств

один.

Вантажних

один.

пасажирських

один.

порти: морських

один.

            річкових

один.

Зв'язок загального користування: Наявність телефонного зв'язку у містах

тис.апаратів

Селах

0,0,0

тис.апаратів

Міських телефонних станцій

один.

Сільських телефонних станцій

невідомо

один.

Наявність вишок мобільного зв'язку

5

один.

Кількість абонентів мобільного зв'язку

невідомо

один.

Кількість основних телефонів

на 100 жителів

невідомо

один.

Поштові заклади

один.

Кількість працюючих

Наявність відділів у містах

-

-

Районних

-

-

Сільських

4

9

Підприємств поліграфії

один.

Кількість працюючих

Дані про засновників (власників)

Типографії

-

-

-

Друкарні

-

-

-

Сільське господарство

Кількість агропромислових формувань, всього

34

один.

у тому числі:

 Колективних сільгосппідприємств

-

один.

Приватні підприємства

8

один.

Господарські товариства

5

один.

Фермерські господарства

21

один.

Інші суб'єкти господарювання

-

один.

Структура валового виробництва сільського господарства

рослинництво

100

%

тваринництво

-

%

Виробництво сільгосппродукції на одну особу (усі категорії господарств)

грн.

Виробництво основних видів сільськогосподарської продукції

Виробництво рослинницької продукції (усі категорії господарств), тис.тонн

Середня урожайність на 1 га, ц

Зерно та зернобобові культури

-

-

Цукровий буряк

-

-

Соняшник

-

-

Інші культури

-

-

Виробництво тваринницької продукції (усі категорії господарств)

Одиниця виміру

М'ясо

-

тис.тонн

Молоко

-

тис.тонн

Яйце

-

млн. штук

Риба

-

тис.тонн

Споживчий ринок

Кількість

Підприємств торгівлі

21

один.

з них: магазинів

19

один.

підприємств ресторанного господарства

2

один.

Зареєстрованих ринків

1

один.

Обсяг роздрібного товарообороту на одну особу (у середньому за рік)

-

грн

Питома вага підприємств споживчих товариств в обсязі роздрібного товарообороту області

-

%

Обсяг роздрібного товарообороту системи споживчої кооперації на одну особу (в середньому за рік)

-

грн

Мале підприємництво

Кількість малих підприємств

-

один.

Середньооблікова чисельність працюючих на малих підприємствах

-

чол.

Обсяг виробленої продукції

((робіт і послуг)

малими підприємствами

-

грн

від загального обсягу виробленої продукції (робіт, послуг) області

-

%

Питома вага надходжень від підприємств малого бізнесу до обласного бюджету

-

%

Кількість зареєстрованих підприємців, фізичних осіб

-

один.

СОЦІАЛЬНА СФЕРА

Соціальний захист

Чисельність пенсіонерів

1020

(оперативні дані)

чол.

у тому числі:

за віком

924

(оперативні дані)

чол.

По інвалідності, регресники

73

(оперативні дані)

чол.

за вислугою років

5

(оперативні дані)

чол.

Які отримують соціальні пенсії

18

(оперативні дані)

чол.

Міністерства оборони України

-

чол.

Міністерства внутрішніх справ України

-

чол.

Служби безпеки України

-

чол.

Виплата пенсій, соціальний допомог

Місячний фонд

-

грн

Заборгованість з виплати пенсій

-

грн

Заборгованість з виплати соціальних допомог

-

грн

Заробітна плата

Середньомісячна зарплата

4926

грн

Місячний фонд оплати праці

1073868

грн

Рівень життя

Обсяг реальних доходів населення

невідомо

тис.грн

Темп росту реальних доходів населення

невідомо

%

Номінальний дохід на одну особу

невідомо

грн

Заборгованість із заробітної плати

Всього

-

грн

В економіці

-

грн

У сільському господарстві

-

грн

В бюджетній сфері

-

грн

Заборгованість державного бюджету

-

грн

Заборгованість місцевого бюджету

-

грн

Трудові ресурси

Всього

2,874

тис.чол.

у тому числі:

працездатне населення у працездатному віці

2,874

тис.чол.

особи старшого віку, зайняті в економіці

-

тис.чол.

підлітки, зайняті в економіці

-

тис.чол.

Зайнято в усіх сферах економічної діяльності, усього

тис.чол.

у тому числі:

у промисловості

0,112

тис.чол.

у сільському господарстві

0,199

тис.чол.

в інших галузях

218

чол.

в державному управлінні

0,045

чол.

Демографічні дані, тенденції

Народилося

51

чол.

Померло

59

чол.

Щільність населення на 1 кв. км

11

чол.

Міграційні процеси

0,260

тис.чол

Стан ринку праці

Рівень зайнятості – 19.9 %

Рівень безробіття  - 80,1 %

ГУМАНІТАРНА СФЕРА

Наука

Один.

Кількість працюючих, чол.

Науково-дослідні установи

-

Конструкторські бюро

-

Проектні установи

-

Філіали НАНУ

-

Інші установи

-

Освіта

Навчальні заклади

Кількість вищих навчальних закладів IV- рівня акредитації , ІІІ - рівня акредитації

-

один.

Чисельність студентів

-

чол.

Чисельність викладачів

-

чол.

Кількість вищих навчальних закладів ІІ - рівня акредитації, І - рівня акредитації,

-

один.

Чисельність студентів

-

чол.

Чисельність викладачів

-

чол.

Кількість професійно-технічних навчальних закладів

-

один.

Чисельність учнів

-

чол.

Чисельність викладачів

-

чол.

Кількість денних загальноосвітніх навчальних закладів

4

один.

Чисельність учнів

376

чол.

Чисельність вчителів

60

чол.

Кількість навчально-виховних закладів (інтернатів)

-

один.

Чисельність учнів

-

чол.

Чисельність вчителів

-

чол.

Кількість постійних дошкільних закладів

4

один.

Чисельність дітей

113

чол.

Кількість персоналу

40

чол.

Кількість дитячих позашкільних установ (будинки творчості дітей та юнацтва, школярів, клуби юних техніків, екологів, авіа-, автолюбителів, інші)

-

один.

Чисельність дітей

чол.

Кількість шкільних бібліотек

4

один.

Бібліотечний фонд

63 900

один.

Кількість книжкових магазинів

-

один.

Книжковий фонд

-

один.

Охорона здоров’я

Медичні заклади

Кількість лікувальних закладів, поліклінік,

амбулаторій, профілакторіїв

4

один.

Кількість ліжок

місць

Кількість лікарів

1

чол.

Кількість середнього медичного персоналу

-

чол.

Кількість санаторіїв-профілакторіїв

-

один.

Кількість ліжок

-

місць

Курортно-оздоровчі будинки відпочинку

-

один.

Кількість ліжок

-

місць

Забезпеченість лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення

-

ліжок

Планова ємність амбулаторно-поліклінічних

закладів

-

відвід. за зміну

Планова ємність амбулаторно-поліклінічних закладів у розрахунку на 10 тис. населення

-

Кількість ФАПів

2

Забезпеченість лікарями на 10 тис. населення

1лікар на отг

Кількість аптек

1

Забезпеченість водою

4

Культура

Кількість:

один.

Кількість працюючих, чол.

філармоній

-

консерваторій

-

театрів

-

кінозалів

-

бібліотек

-

закладів культури клубного типу

-

музеїв (включаючи філіали)

-

будинків культури

4

14

центрів дозвілля

-

сільських клубів

-

клубів за інтересами

-

дитячих музичних шкіл

-

дитячих шкіл мистецтв

-

дитячих художніх шкіл

-

Перелік найвизначніших пам’яток

Кількість пам'яток

один.

Кількість обслуговуючого персоналу, чол.

історії

12

архітектури

1

культури

-

природи

-

археології

52

інше

-

-

Видатні історичні постаті району

У галузі:

Прізвище, ініціали

Посада, професія, фах

економіки

-

-

історії

-

-

культури

-

-

науки і освіти

-

-

інше

-

-

Релігія

з/п

Назви конфесій

Кількість віруючих

Дані про керівництво конфесії, тел.

1

Церква євангельських християн-баптистів

невідомо

Василевський В’ячеслав

2

Релігійна громада римсько-католицької церкви парафії

невідомо

-

3

Українська православна церква московського патріархату

невідомо

-

4

Іслам

невідомо

-

Кількість культових споруд (церкви, монастирі, костели, мечеті, молитовні доми, синагоги, інше) – 6

Спортивні об’єкти

стадіони

-

один.

спортивні зали

4

один.

спортивні площадки

-

один.

фізкультурно-оздоровчі центри

-

один.

Кількість лижних баз

-

один.

Кількість стрільбищ, тирів

-

один.

Плавальних басейнів

-

один.

Тренажерних залів

-

один.

Інші спортивні споруди

3

один.

площинні спортивні споруди з них:

13

                 -


спортивні майданчики з тренажерним обладнанням

2

 -

спортивні майданчики з нестандартним
тренажерним обладнанням

2

 -

тенісні корти

 

 -

футбольні поля

5

 -

інші спортивні майданчики

4


СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ ДАНІ

Органи влади

Органи місцевого самоврядування

Кількість, один.

Депутатів

Штатних працівників

Районні ради

-

-

чол.

-

чол.

Міські ради

-

-

чол.

-

чол.

Селищні ради

-

-

чол.

-

чол.

Сільські ради

1

22

чол.

218

чол.

Виконавчі органи влади

Кількість, один.

Працівників, чол.

Районні державні адміністрації,

міськвиконкоми (всього):

Управління

Відділи

Інспекції

Інші структури

-

-

Виконкоми сільських та селищних рад (всього):

Голови виконкомів

Заступники голів виконкомів

Секретарі

Бухгалтера

Землевпорядники

Архітектора

Інші

1

3

2

7

3

-

                 29

1

1

                1

                5

                3

                -

                34

Територіальні структурні підрозділи центральних органів влади 

(управління, представництва)

Чисельність працюючих, чол.

з/п

Назва

1.

Відділ фінансового обліку, звітності, економічного розвитку, інвестицій та господарської діяльності та соціального забезпечення

15

2.

Фінансовий відділ

2

3.

Відділ організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення

9

4.

Відділ архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства

4

5.

Відділ освіти, молоді, туризму, спорту та культури

4

Дані про судові, правоохоронні та контролюючі органи

з/п

Назва

Чисельність працюючих,

чол.

-

-

Дані про діючі при місцевих органах влади громадські координаційні ради, дорадчі

служби, комітети, спілки, інше

з/п

Назва

Кількість

членів, чол.

Дані про керівника

Дитяча дорадча рада

27

Чижикова Яна


з/п

Народні депутати України обрані в регіоні в мажоритарних округах (прізвище, ім’я, по батькові)

Виборчий округ,

№, центр виборчого округу

Партійність,

фракція

Негой Федір Федорович

№186

самовисуванець

з/п

Депутати

обласної ради

(прізвище, ім’я, по батькові)

Виборчий округ, №, центр виборчого округу

Партійність,

фракція

Негой Федір Федорович

№186

самовисуванець

Політичні партій (блоки)

з/п

Назва партії

Кількість членів

Дані про керівника парторганізації, посада, тел.

-

-

-

Громадські організації, об’єднання, спілки

з/п

Назва організації, об’єднання, спілки

Кількість членів

Дані про керівника,

посада, тел.

1.

ГО «МАЙБУТНЄ ГРИГОРІВКИ»

65

Шацька О.М.

2.

ГО «Добробут Григорівки»

40

Шонія Е.Б.

3.

ГО «Злагода»  

7

Індришек О. В.

4.

Спілка громадян-власників ВРХ с.Павлівка

187

Алієв Б. М.

5.

Ветеранська організація

60

Сирнюк О. В.

6.

ГО «Затишок – Строганівка»

45

Фисина В. В.

7.

ГО «Від серця до серця»

30

Чумаченко В. В.

Благодійні, доброчинні, громадські фонди, організації

з/п

Назва фонду, організації

Кількість членів

Дані про засновника та керівника, посада, тел.

-

-

-

Національно-культурні товариства, міжнародні фонди, організації

№ з/п

Назва товариства, фонду, організації

Кіль-кість членів

Дані про керівника, посада, тел.

-

-

-

Засоби масової інформації

Газети

з/п

Назва

Тираж у місяць, прим.

Дані про засновників

(власників)

Кількість працюючих, чол.

-

-

-

-

Електронні ЗМІ

з/п

Назва

Дані про засновників

(власників)

Кількість працюючих, чол.

Григорівська сільська рада ПРИСИВАСЬКОЇ ОТГ Чаплинський район, Херсонська область

(http://grygorivska-gromada.gov.ua/)

Григорівська сільська рада

2


Телебачення

з/п

Назва

Дані про засновників

(власників)

Кількість працюючих, чол.

-

-

-

Радіо

з/п

Назва

Дані про засновників

(власників)

Кількість працюючих, чол.

-

-

-