Dylan Malpas (brankář anglického národního týmu, který byl nedávno vyhlášen nejlepším brankářem na světě): Mnohokrát děkuju Jitce Graclíkové a Tomáši Bukovskému za uspořádání 6. ročníku bučovického BBFC turnaje. Je to zdaleka ten nejlepší klubový turnaj v Evropě. Bylo úžasné si zahrát v tak silné konkurenci a zároveň se výborně pobavit mimo hřiště s neuvěřitelnými lidmi, kteří jsou do fotbalu pro nevidomé zapálení stejně jako my. Jsem neskonale pyšný na naše kluky, že porazili 2:0 ve skvělém utkání velmi silné a talentované mužstvo Bnfit Once Madrid ve finále. Nic by ale nebylo možné bez organizace Dana Jamese. Děkujeme za příležitost zahrát si a být součástí turnaje. Ještě bych rád dodal, že mi bylo velkou ctí převzít cenu pro nejlepšího brankáře turnaje, moc si toho vážím. Ještě jednou díky, že jste nás přijali. Myslím, že právě díky takovým akcím milujeme futsal pro nevidomé.  

Tým Five-a-side Anderlecht: Obrovský dík všem lidem, kteří přispěli k úspěchu turnaje, který byl opět mistrně veden týmem Avoy MU Brno, Jitkou Graclíkovou a Tomášem Bukovským. Děkujeme také dobrovolníkům, vedení, lidem z cateringu, fotografům a rozhodčím! Jako každý rok byla radost účastnit se tohoto turnaje vrcholové úrovně, který je vždycky plný dobré nálady. Nemám dost slov, abych patřičně poděkoval Jitce a Bukymu. My z týmu Brussels 5-a-side Anderlecht jsme moc rádi, že jsme součástí tohoto úžasného turnaje!

Kevin Vanderborght (hráč belgického národního týmu, útočník Anderlechtu): Přesně pro takové chvíle milujeme futsal pro nevidomé! Díky Jitce Graclíkové a celému týmu, bez vás by tento skvělý turnaj neexistoval!

Gerson Countinho (trenér brazilského týmu ICB Bahia): Všem blahopřeji. Je to ohromný turnaj a je velice dobře zorganizovaný.

Darren Harris (člen anglického národního týmu, hráč týmu Worcester): Fakt jste mě zase dostali. Jak je možné, že jste všichni tak parádní? Díky za další báječnou akci. Řekněte mi, kam mám poslat svoje nadšené hodnocení, pokud to pomůže, aby mohl tento úžasný turnaj pokračovat. Mám vás všechny ještě radši než dřív. Opatrujte se. Tolik toho dáváte, doufám, že se vám vrací, co si přejete.

Martin Demonte (trenér argentinského národního týmu): Blahopřeji!!! Skvělá práce!!

Luis Antonio Castaneda Tenjo: Blahopřeji Jitce Graclíkové, protože je člověkem, který podporuje tak nádherný sport jako je futsal pro nevidomé  #BLINDSOCCER ve světě. Posílám všem pozdravy z Kolumbie.

Mateusz Krzyszkowski (hráč polského národního týmu, obránce týmu Tyniecka Krakow): Na světě jsou jen tři věcí jisté - smrt, daně a #BBFC! Mnohokrát díky, že můžeme být součástí toho nejlepšího turnaje na světě! Chtěli bychom poděkovat týmu Avoy MU Brno za pozvání a příležitost už potřetí spoluvytvářet fantastickou historii futsalu pro nevidomé s těmi nejlepšími světovými týmy. Je pro nás ctí účastnit se této soutěže, která by se měla jmenovat Champions League futsalu pro nevidomé!

David Stirton (IBSA -  Mezinárodní asociace nevidomých sportovců): Velké gratulace k dalšímu skvělému turnaji!

François Carcouët (rozhodčí z Francie, píská na vrcholové úrovni, na mistrovství světa a paralympiádách): Ještě jednou díky, Jitko. Duch futsalu pro nevidomé je tam a ty a Buky jste strážci chrámu! ;-)

Stuart Winton (rozhodčí z Velké Británie, píská na vrcholové úrovni, na mistrovství světa a paralympiádě): Mockrát děkuju a oba vás objímám, Jitko a Buky. Jste opravdovou inspirací - skvělá práce a úžasní lidé. Duch rodiny futsalu pro nevidomé v BBFC.

Aimilios Kaklamanos (brankář národního řeckého týmu, brankář týmu Keravnos): Další rok v České republice, další rok s bbfc… to všechno znamená jeden další rok neuvěřitelných zážitků s neuvěřitelnými lidmi a výborným futsalem (naší velkou láskou)! Chtěl bych poděkovat za řecký tým KERAVNOS vám všem za báječnou organizaci dalšího ročníku bbfc! Jitko, Buky a vy všichni, kteří jste makali a vložili jste do této úžasné akce svůj čas a energii, chceme vám poděkovat, že jste nám dali příležitost užít si další rok v krásných Bučovicích  a zahrát si zároveň futsal! Vše bylo perfektní a máme pocit, že všechno fungovalo ještě lépe než loni! Pomohli jste nám se vším, co jsme potřebovali, a všechno perfektně klapalo.

Rádi bychom také poděkovali ostatním týmům, bez kterých by tento zážitek nebyl kompletní… Samozřejmě dlužíme velké díky našim dvěma německým hráčům Niko a Michaelovi za to, že nám na tomto turnaji pomohli a pozvedli nás o úroveň výš!!! Ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem lidem, kteří se na bbfc2018 podíleli, že nám dali šanci účastnit se tohoto skvělého zážitku! Doufáme, že získáte ještě víc finančních prostředků na příští ročníky, abyste měli snazší organizaci dalších bučovických turnajů, protože si to prostě zasloužíte!!! Opravdu doufáme, že se s vámi setkáme příští rok a tady každý následující…

Celý tým KERAVNOS z rozpálených Athén!

Andreas Sorsky (trenér vídeňského týmu): Od 30. 6. do 1. 7. 2018 jsme se s týmem B1 hráčů zúčastnili špičkového turnaje. Mnohokrát děkujeme organizátorům 6. ročníku Bučovice Blind Football Cup 2018. Turnaj byl velmi dobře organizován a naplánován s velkou vášní a profesionalitou. Naši hráči mohli na turnaji nejen najít nové přátelé, ale také získat mnoho znalostí a zkušeností. Výsledky nebyly takové, jaké by měly být ;) Ale zanechali jsme dobrý dojem, že můžeme hrát proti kvalitním soupeřům, lepší výsledky se brzy určitě dostaví. V tom ohledu jdeme s velkou nadějí do letní přestávky a s čerstvou energií začneme přípravu na další zápasy.

Adrien Bonaert (brankář belgického národního týmu, brankář týmu Anderlecht): Díky mockrát za pomoc a taky za dokonalou organizaci. Turnaj byl opět skvělý! :) Blahopřeju vám a všem pořadatelům a dobrovolníkům (hlavně Borisovi :) Ještě jednou díky za všechno !!!

Daniel James (trenér vítězného týmu Worcester): Ještě jednou díky za tento neuvěřitelný turnaj. Všichni lidé z vašeho týmu jsou fantastičtí. Díky za to, co děláte pro futsal pro nevidomé a za příležitost si zahrát :)

Jitka Medová (fyzioterapeutka): Jity, bylo to megaboží, moc děkuji za příležitost být Vašemu týmu nablízku. Je to akce, která se jen tak nevidí, to asi říkají všichni a všichni se na ni celý rok těší!

Tanja Hengl (brankářka vídeňského týmu): Byl to skvělý turnaj v Bučovicích. Měli jsme možnost získat spoustu zkušeností a našli nové přátele. O výsledek nám nejde, hlavní je, že jsme dobře zahráli. Gratulujeme vítězi turnaje Worcester.

Jan Bango (hráč Avoy MU Brno): Letošní ročník BBFC je druhým, kterého jsem mohl zúčastnit. Blind football hraju rok a půl a během té doby jsem lepší turnaj nezažil. Nejen proto, že jsme skončili na třetím místě, ale  i proto jakou má turnaj skvělou atmosféru. Na BBFC  hrál s námi bývalý kapitán britské reprezentace Keryn Seal. A Keryn nám předal mnoho cenných zkušenosti a i díky němu jsme to dotáhli  tak daleko. Toho výsledku si velmi vážím, jelikož jsme hráli proti těm nejlepším. Strašně si taky vážím Jitky a Bukyho za to, jak dobře to umí zorganizovat.  Celý víkend jsem si s užil, poznal nové lidi a hlavně jsem si zahrál fotbal.  A věřím, že bude i další ročník BBFC!

Michal Jašek (fotograf): Jíti, děkuju. Jste s Bukym fakt hustí profíci a upřímně si myslím, že to, kolik lidí je ochotno se na Bučkách dobrovolně (aspoň většina :) účastnit, vypovídá o tom, jakou atmosféru jste schopní vytvořit a jak vás mají lidi kolem vás rádi.

Vojtěch Polášek (hráč Avoy MU Brno): Pro mne jako hráče týmu Avoy MU Brno je turnaj Bučovice Blind Football Cup v podstatě vrchol sezóny. Celý tým dostane prostor zúročit všechny zkušenosti, které nabral při trénování a výkonech na ostatních turnajích. Hodně motivační je fakt, že hrajeme před domácím publikem. Jako bonus si většinou zahrajeme i proti týmům, které za celý rok na ostatních turnajích nemáme šanci vůbec potkat.

Chloé Goussin (navigátorka týmu Anderlecht): Byl to super turnaj, gratuluju k odvedené práci a zvládnuté organizaci. Udělalo to na mě dojem! :)