УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

34 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2019р.         

Про продовження договорів оренди земельних ділянок в м. Бершадь

    Керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про оренду землі», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подані заяви Бершадська міська рада  

ВИРІШИЛА:

1.Продовжити:

1.1.Бондару Олександру Володимировичу  договір оренди земельної ділянки,  у короткострокове платне користування, терміном на 5 років, площею – 0,0144га з кадастровим номером 0520410100:00:011:0169, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Набережна,30, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.  

1.2.ТДВ «СОРТНАСІННЯ» договір оренди земельної ділянки, у короткострокове платне користування, терміном на 5 років, площею – 0,0012га за адресою:  м. Бершадь  по вул. Юрія Коваленка (Червоноармійська) (біля бувшого банку «Надра»)  за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

1.2.1.ТДВ «СОРТНАСІННЯ» надати дозвіл на передачу земельної ділянки площею – 0,0012га  за адресою:  м. Бершадь  по вул. Юрія Коваленка (Червоноармійська) (біля бувшого банку «Надра») в суборенду Братіці Володимиру Юрійовичу, строком на 5 років.

1.2.2.Братіці Володимиру Юрійовичу надати дозвіл укласти договір суборенди земельної ділянки площею – 0,0012га за адресою:  м. Бершадь  по вул. Юрія Коваленка (Червоноармійська) (біля бувшого банку «Надра»)  за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 років.

 

Орендар зобов’язаний:

- своєчасно вносити орендну плату за користування земельною ділянкою на рахунок Бершадської міської ради згідно умов договору оренди земельної ділянки;

- займатися благоустроєм земельної ділянки та прилеглої території, в разі не виконання даної умови буде ставитись питання про розірвання договору оренди земельної ділянки між орендарем та орендодавцем.

2.Зареєструвати речове право на земельні ділянки у встановленому законодавством порядку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

           

Міський голова                                                         М.Кольченко