DOCCU-фест

обласний фестиваль педагогічних ідей

            23.04.2019 р. на базі ЗОШ №12 пройшов обласний фестиваль педагогічних ідей “DOCCU - фест” в рамках швейцарсько-українського освітнього проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні”. В роботі фестивалю прийняли участь керівники закладів освіти міста, представники відділу освіти, методичного кабінету та куратор обласного проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні в умовах загальноосвітньої школи” К. М. Романенко.

       Під час роботи семінару учасники змогли не тільки обмінятися досвідом своєї роботи в проекті, але й ознайомитися з новими підходами у вихованні громадянських компетентностей.

    На заходах, які були майстерно організовані спільними зусиллями педколективу, учнів та батьківською громадськістю. Довівши, тим самим, що тільки спільними зусиллями та через співробітництво всіх учасників процесу можна побудувати Нову  українську школу.

       Школу адаптовану до сучасних умов життя та європейських основ освітнього процесу.  Школу, в якій взаєморозуміння та взаємопідтримка, з опорою на народні та демократичні цінності - пріоритетом.  Адже, тільки така школа здатна забезпечити дітям щасливе дитинство сьогодні та спрямувати їх на шлях особистого розвитку в майбутньому.