УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

32 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018р.
Про затвердження звіту про експертну

грошову оцінку земельної ділянки, яка

 виставляється на земельні торги, та

затвердження умов продажу

      Відповідно до ст.ст. 12, 127, 134-139, 82 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про державний земельний кадастр», керуючись статтею 26, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, Бершадська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити  звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що належить територіальній громаді м. Бершадь в особі Бершадської міської ради вільної від забудови та знаходиться за адресою: Вінницька область, Бершадський район, м. Бершадь, вул. Шевченка,80 «Д», площею - 0,4000га з кадастровим номером - 0520410100:00:009:0545, за цільовим призначенням: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств, яка пропонується для продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону, за рахунок земель територіальної громади міста, виготовленого на замовлення Бершадської міської ради, ТОВ «ВІНЕКС», в розмірі 252240,00грн. (двісті п’ятдесят дві тисячі двісті сорок грн.), висновок оцінювача про вартість земельної ділянки станом на «12» листопада 2018р. (вартість 1 кв. м становить 63грн. 06 коп.);

2.Затвердити умови проведення земельних торгів у формі аукціону щодо продажу у власність вільної від забудови земельної ділянки, що визначена в додатку до даного рішення.

3.Встановити:

3.1.Стартову ціну лоту в розмірі 252240,00грн. (двісті п’ятдесят дві тисячі двісті сорок грн. 00коп.), що визначена в додатку до даного рішення.

3.2.Гарантійний внесок в розмірі 5% від стартової ціни продажу, який сплачується учасниками торгів на рахунок виконавця торгів.

3.3.Крок земельних торгів у формі аукціону щодо продажу земельної ділянки у розмірі 5% від стартової ціни продажу.

4.Продати у власність вільну від забудови земельну ділянку, на земельних торгах у формі аукціону, яка розташована в м. Бершадь, вул. Шевченка,80 «Д», площею - 0,4000га з кадастровим номером - 0520410100:00:009:0545.

5.Зарахувати до купівельної ціни гарантійний внесок, сплачений переможцем.

6.Бершадській міській раді:

6.1.Забезпечити організацію та проведення земельних торгів у формі аукціону з набуття права власності на вільну від забудови земельну ділянку;

6.2.Забезпечити оформлення договору купівлі-продажу земельної ділянки з переможцем аукціону.

6.3.Витрати по укладанню договору купівлі-продажу земельної ділянки покладаються на переможця торгів.

6.4.Сума витрат здійснених організатором на підготовку лота до продажу, організацію та проведення земельних торгів підлягають сплаті переможцем не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

                     Міський голова                           М.Кольченко

Додаток

до рішення міської ради від __.______2018 №___

Умови

                                             проведення земельних торгів у формі аукціону

                          щодо продажу у власність вільної від забудови земельної ділянки

по вул. Шевченка,80 «Д», площею - 0,4000га

1.Місцезнаходження ділянки: м. Бершадь, вул. Шевченка,80 «Д».

2.Площа: 0,4000га.

3.Кадастровий номер: - 0520410100:00:009:0545.

4.Цільове призначення: (Код КВЦПЗ - 11.03) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.

5.Обов’язкові умови використання земельної ділянки:

- дотримання вимог та обмежень, зазначених у висновках погоджувальних організацій, які мають бути враховані при використанні території;

- використовувати земельну ділянку відповідно до мети та цільового призначення, дотримуючись при цьому вимог чинного законодавства, державних і місцевих стандартів, норм і правил щодо використання землі;

- дотримуватись Правил благоустрою м. Бершадь;

6.Умови відведення: власність - 0,4000га.

7.Стартова ціна лота в розмірі - 252240,00 грн.

8.Гарантійний внесок в розмірі - 12612,00грн. (дванадцять тисяч шістсот дванадцять грн., 00коп.)

9.Розмір реєстраційного внеску визначається виконавцем земельних торгів (ліцитатором) і не може перевищувати 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на дату публікації оголошення про проведення земельних торгів.

10.Крок земельних торгів - 12612,00грн. (дванадцять тисяч шістсот дванадцять грн., 00 коп.).

11.Договір купівлі-продажу земельної ділянки між організатором земельних торгів і переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення торгів.

12.Ціну продажу земельної ділянки, право власності на яку набуто на земельних торгах у формі аукціону, переможець сплачує в день підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки.

13.Сума витрат здійснених організатором на підготовку лота до продажу, організацію та проведення земельних торгів підлягають сплаті переможцем не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.

1.4.Використовувати земельну ділянку після укладення договору купівлі - продажу земельної ділянки та державної реєстрації права власності відповідно до вимог чинного законодавства.

                             

Міський голова                          М.Кольченко