УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

35 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2019р.                                                                                                                

Про включення в перелік продажу

земельну ділянку несільськогосподарського

призначення в м.Бершадь

          Керуючись Конституцією України, Земельним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою ефективного та раціонального використання земель міської ради, залученням додаткових коштів в міський бюджет для врегулювання механізму вирішення питань по продажу земель несільськогосподарського призначення, розглянувши подану заяву Бершадська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Включити земельну ділянку комунальної власності несільськогосподарського призначення до переліку, що пропонується для продажу ділянок у власність на неконкурентних засадах в м.Бершадь:

1.1.Корявому Володимиру Івановичу по вул. Шевченка,55 «Д»  площею – 0,0600га з  кадастровим номером 0520410100:00:004:0091, за цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

1.2.Корявому Володимиру Івановичу укласти із Бершадською міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки не сільськогосподарського призначення.

2.Бершадській міській раді виготовити звіт про експертну грошову оцінку земельної  ділянки, яка розташована в межах населеного пункту м. Бершадь, за адресою: вул.Шевченка,55 «Д» Бершадського району Вінницької області площею – 0,0600га з кадастровим номером 0520410100:00:004:0091, за цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

         

                           

                      Міський голова                                                         М.Кольченко