УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

13.03.2018р.                                                                                                                   №17            

Про надання дозволів на присвоєння адреси на об’єкти містобудування, встановлення тимчасових споруд для підприємницької діяльності та об’єднання

домоволодінь, виготовлення проектно-технічної документації

Керуючись ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року №244, Законом України “Про регулювання містобудівної діяльності” виконавчий комітет Бершадської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл:

1.1.Логовій Світлані Станіславівні, м. Бершадь, вул. Шевченка, 86, кв.1 на виготовлення проектно-технічної документації на реконструкцію квартири №2, розташованої за адресою вул. Шкільна, 34, під магазин з облаштуванням окремого входу.

1.2.Логвиненко Лідії Карпівні, м. Бершадь, вул. Будкевича, 123 на зміну адреси житлового будинку та земельної ділянки із вул. Будкевича, 123 на вул. Будкевича, 131.

1.3.Таранюку Петру Олександровичу, м. Бершадь, вул. Степова, 27 на зміну адреси житлового будинку із вул. Степова, 25 на вул. Степова, 27.

1.4.Гарник Катерині Федорівні, м. Бершадь, вул. Комунарів, 25 на зміну адреси житлового будинку із вул. Комунарів, 13 на вул. Замостянська, 25.

2.Відмовити:

2.1.Драгану Віталію Григоровичу, м. Бершадь, вул. Набережна, 68 в наданні дозволу на встановлення тимчасової споруди для підприємницької діяльності за адресою вул. Ярослава Мудрого,9/2, оскільки відповідно до договору оренди земельної ділянки №8 від 01.12.2017р. орендарю не надається право зводити будівлі і споруди на даній земельній ділянці.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування та архітектури Бершадської міської ради Борейко О.Л.

               Міський голова                                                                      М.І.Кольченко