Published using Google Docs
RedMC Kurallar
Updated automatically every 5 minutes

RedMC Network Hizmet Koşulları

Son düzenleme: 5 Şubat 2023

SkyBlock

Kurallar

Kurallar, bizim müdahalemizde olmayan durumlar, yasaklar ve bilinmesi gerekenler burada yazmaktadır. Yönetim ekibinin aşağıdaki sürelerden fazla veya insiyatifine göre az ceza uygulama hakkı vardır. Ayrıca ban cezası yerseniz tespit edilen yan hesaplarınızda aynı cezayı alır.

Hafif Cezalar (1-15 Gün)

Orta Cezalar (30 Gün)

Kalıcı Cezalar

Sunucudan Dışarıya Satış Hakkında Bilinmesi Gerekenler

RedMC’nin marketinde satılan bir ürünü gerçek para ile satmak kesinlikle YASAKTIR. Öteki yandan RedMC oyun parası (RP) ile bunların alım satımını yapabilirsiniz. RP ve oyun içerisi itemleri sunucu dışı bir varlık ile satmak/takas etmek yasaktır.

Hesap alım satımı yasaktır.

Oyun içerisinde sorumlu olmadığımız konular

Kaybolan itemlerden sorumlu değiliz. Yanlışlıkla sildiğiniz itemlerden sorumlu değiliz. Eğer sunucu hatasından dolayı silindiyse ve sorunu bildirdi iseniz bu itemi geri alabilirsiniz.

Dolandırıcılık olaylarında prosedür

Dolandıran kişiye uzaklaştırma cezası uygulanır. Kaybınız düşündüğünüzün aksine size geri karşılanmaz. Dolandırılma olasılığınızı anlamak için anlaşma yapacağınız kişinin sabıka kaydına https://ban.redmc.me/ adresinden kontrol edebilirsiniz.

Oyuncu raporlarken

Kanıtınız olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Kanıtın güvenirlilik sıralaması: Video kanıtı > ekran görüntüsü. Şahitiniz olduğunuzu iddia etmeniz yeterli bir kanıt değildir.

Sanal Market

Sanal İçerik satın almak, kazanmak veya hediye olarak almak üzere tıkladığınızda, sadece Sanal İçerik’e erişmenize imkân veren bir lisans elde etmiş olursunuz. Edindiğiniz Sanal İçerik üzerinde hiçbir mülkiyet hakkınız yoktur ve bunları başkasına devredemezsiniz. Sanal İçerik’in hiçbir parasal değeri yoktur, genel olarak oyuna özgüdür ve bunu “gerçek dünya” parası ile değiştiremezsiniz.

İade Politikası

Sanal İçerik, edindiğiniz an itibariyle etkinleşen ürünler olması sebebiyle iade edemezsiniz.

Hesap

Hesabım sonsuza kadar muhafaza edilecek mi?

Bunun garantisini veremeyiz. Hesabınızın uzun süre inaktif olması durumunda hesabı feshetme veya askıya alma hakkımızı saklı tutarız.

Hesap ismimi değiştirdim, verilerimi yeni hesabıma taşır mısınız?

Bu durumlarda hesap verilerini taşıma işlemi yapmıyoruz. XBOX hesabınızın adını değiştirirseniz verileriniz gidecektir çünkü kullanıcı adına göre kayıtlar tutuluyor. Hesap ismi değişmeden önce yeni bir hesap açıp önce oraya eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Bunun dışında adalar, market siparişleri vb. şeyleri taşımıyoruz.

Sanal İçerikler, Oyun Parası ve Satın Alımlar
Sanal İçerik’in tanımı

Sanal İçerik RedMC Hizmet’lerinde size sunulan üyelik paketleri, kitler, spawnerler , kozmetik ürünleri (Sanal Ürünler) vb. veya krediler, coin (Oyun Parası) (topluca “Sanal İçerik”) gibi şeylerin tamamıdır. Satın alma esnasında aksi belirtilmedikçe satın alınan Sanal Ürünler veya Oyun Parası yalnızca hangi oyun için satın alınmışsa o oyun için kullanılabilir.

Sanal İçerikleri nasıl edinirim?

Sanal İçerik’leri elde edebilmeniz için birden çok yol vardır. Kredi kartı, banka kartı, ininal kart veya mobil ödeme gibi yollarla satın alabilirsiniz. RedMC etkinliklerinden, görevlerinden veya çekilişlerinden kazanabilirsiniz. Başka bir oyuncu tarafından size hediye edilebilir. (Hediye SC yüklemesi gibi)

Sahip olduğum Sanal İçerik’in mülkiyeti bana mı ait?

Hayır. Sanal İçerik üzerinde hiçbir mülkiyet hakkınız yoktur. Satın aldığınız Sanal İçerik’lerin hiçbir parasal değeri yoktur ve sahip olduğunuz tüm Sanal İçerik’lerin mülkiyeti RedMC’ye aittir. Sahip olduğunuz Sanal İçerik RedMC tarafından geri alınabilir, limitlenebilir veya değiştirilebilir.

Hizmet Şartları’nda aksi yönde bir ifade bulunsa dahi, hesabınız üzerinde hiçbir mülkiyet hakkınızın olmadığını ve olmayacağını, buna bağlı bütün hakların RedMC’ye ait olduğunu ve RedMC çıkarlarına işleyeceğini ve bundan sonra da her zaman RedMC’ye ait olup onun çıkarına işleyeceğini biliyor ve kabul ediyorsunuz.

Sanal İçerik’imi her zaman kullanabilecek miyim?

Sanal İçerik’inizi kullanabilmeniz veya erişebilmeniz her zaman için mümkün olmayabilir. RedMC Hizmetleri’nin eğlence ve güvenliğini artırmak veya korumak maksadıyla, oyun içeriklerinin veya Sanal İçerikler’in tümünü veya bir kısmını önceden haber vermeksizin ve hiçbir sorumluluk altına girmeden iptal etme, limitleme veya değiştirme hakkımız vardır.

Şirket

RedMC Hizmetleri’ni kullanımınız sırasında Türkiye Cumhuriyeti’nin (veya bulunduğunuz ülkenin) bütün kanun, yönetmelik ve düzenlemelerine uymak zorundasınız. Bunlara ek olarak aşağıdaki davranışlarınız ve yapabilecekleriniz ile ilgili kurallara (“Kullanım Kuralları”) da uymak zorundasınız. Kullanım Kuralları’nda yazılı olmayan kullanım kuralları da olabilir ve herhangi bir anda haberli veya habersiz bir şekilde Kullanım Kuralları’nı değiştirme hakkımız ve söz konusu davranış Kullanım Kuralları’nda belirtilmiş olsun veya olmasın RedMC ilkelerini ve politikalarını korumak amacıyla tedbir alma hakkımız da saklıdır. Geçici olarak uzaklaştırma ve hesabınızın feshedilmesi veya askıya alınması da alınabilecek tedbirler arasındadır. Aşağıdaki davranışlar genel itibariyle cezai yaptırımlara yol açabilecek davranışlara örnektir. Fakat bunlarla sınırlı değildir.

İŞBU HİZMET ŞARTLARI’NI OKUYUP ANLADIĞINIZI VE RedMC HİZMETLERİ’Nİ KULLANDIĞINIZ VEYA ONLARA ERİŞTİĞİNİZDE İŞBU HİZMET ŞARTLARI’NIN ÜZERİNİZDE BAĞLAYICI HALE GELDİĞİNİ BİLİYOR VE KABUL EDİYORSUNUZ.