Міністерство освіти і науки України

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45
Миколаївської міської ради Миколаївської області

54028 Україна  м. Миколаїв  4-а Поздовжня, 58,

т. 23-31-10, 23-13-57,   E-mail:    School45nik@gmail.com

Сайт школи: www.school45nik.com.ua

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 запрошує учнів до 1 класу з російською й українською мовами навчання

Матеріально-методична база школи

У школі навчається близько 600 дітей.

Школа працює за 5-тиденною програмою в одну зміну.

У школі є 36 предметних кабінетів, 3 майстерні, 2 спортивні зали; велика їдальня з щоденним гарячим харчуванням, комп'ютерний центр, що складається з трьох комп’ютерних класів, оснащених найсучаснішою технікою та виходом в Інтернет. Для дітей початкових класів функціонують також групи продовженого дня - є обладнані за сучасними вимогами спальня та  ігрова кімната.

                     

Дидактична система

Своєю головною задачею педагогічний колектив вважає  розвиток  індивідуальних здібностей учнів у процесі навчання і виховання  як фактор формування їх позитивної компетентності.

                                             

З першого класу діти будуть вивчати українську, російську, англійську мови, інформатику, займатися в процесі навчання дослідницькою, проектною, пошуковою діяльністю.

Після навчальних занять працюватиме школа  розвитку креативних здібностей учнів, в якій будуть організовані студії: «Театральна», «Флористика і дизайн», «Вокальна», «Ритміка»,  «Конструювання із паперу», «Евросупутник».

У старших класах учні можуть вибрати профіль навчання, а також факультативи і курси для вступу у ВУЗи.

Виховна система

За багато років у школі склалася своя виховна система, що відома не тільки в місті, але і відзначена призовим дипломом Міністерства освіти і науки України на Всеукраїнському конкурсі шкільного самоврядування

Індивідуальний підхід до дитини, висока вимогливість, надання всім дітям рівних можливостей для розвитку своїх здібностей – от відмінна риса школи № 45.

Дитинство – це не школа життя, а вже саме життя, а діти – це не майбутні громадяни, а повноправні учасники життєвого процесу.