УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

24 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2017р.                                                                                                                

Про внесення змін в рішення №189

15сесії 7скликання від 27.02.2017року

«Про включення в перелік продажу земельну

 ділянку несільськогосподарського  призначення»

          З метою ефективного використання земельного фонду, залученням додаткових коштів в міський бюджет для врегулювання механізму вирішення питань по продажу земель несільськогосподарського призначення для здійснення підприємницької діяльності, керуючись Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, Бершадська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в рішення №189 15сесії 7скликання від 27.02.2017року «Про включення в перелік продажу  земельну ділянку несільськогосподарського  призначення», пункт 1.1, підпункт 1.1.1 визнати такими, що втратили чинність та викласти в новій редакції:

«Включити  Рязанцевій Ользі Вікторівні земельну ділянку несільськогосподарського призначення до переліку, що пропонується для продажу ділянок у власність на неконкурентних засадах в м. Бершадь по вул. Покровська (колишня вул. 50років Жовтня),180 «А»  площею – 0,0288га з кадастровим номером 0520410100:00:013:0782, за видом цільового призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

  Рязанцевій Ользі Вікторівні укласти із Бершадською міською радою договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

  Підстава: договір дарування нежитлової будівлі від 27.06.2017року»      

2.Бершадській міській раді виготовити звіти про експертні грошові оцінки на земельні ділянки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

         

                           Міський голова                                                         М.Кольченко