Рисунок 3        Рисунок 2     

01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 32, кв. 29, тел./факс: +38 (044) 234 93 20  www.tobaccocontrol.org.ua   www.center-life.org

10.10.2019

АНОНС

Презентація першого Глобального індексу втручання тютюнової індустрії

10-го жовтня об 11:30 в інформаційному агентстві «УНІАН» відбудеться пресконференція, учасники якої представлять рейтинг 33 держав за індексом втручання тютюнової індустрії та обговорять рекомендації щодо протидії тиску тютюнового бізнесу на держави.

Учасники пресконференції оголосять місце України в рейтингу. Також спікери розкажуть про гучні конфлікти держави з тютюновим бізнесом та повідомлять, скільки грошей та людських життів вони коштували Україні.

Глобальний індекс втручання тютюнової індустрії – це дослідження, що охоплює 33 країни, у тому числі й Україну, та ілюструє рівень втручання тютюнових компаній на прийняття державних рішень та ефективні стратегії протидії цьому втручанню. Цей звіт виявив випадки очевидного тиску тютюнової промисловості на формування політики, а також недотримання Керівних принципів Статті 5.3 Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну.

Спікери:

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 4, конференц-зала УНІАН.

Довідкова інформація: глобальний індекс втручання тютюнової індустрії був вперше запроваджений Альянсом Південно-Східній Азії з боротьби проти тютюну (South-East Asia Tobacco Control Alliance) як регіональний звіт за підтримки проєкту «Зупинимо тютюнові організації та вироби» Благодійного Фонду Блумберга та є частиною глобальної публікації Всесвітнього центру ефективного управління контролем над тютюном (Global Centre for Good Governance in Tobacco Control) у Школі глобальних досліджень Університету Таммасат.

Для контактної інформації: Тотовицька Оксана, медіа-координатор Українського центру контролю над тютюном ГО «Життя», +38(063) 261 74 05, (044) 234 93 20, oksana@center-life.org.