УКРАЇНА

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

Сьоме демократичне скликання

Одинадцята сесія  

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2018 року № 451-11/2018                  

смт Делятин

     Про надання в оренду приміщень

     КП «Делятинська міська некомерційна

     лікарня планового лікування та реабілітації»

     Делятинської селищної ради об’єднаної

     територіальної громади по вул. Луги, 5 смт Делятин

     для діяльності ТОВ «Центр відновного

     лікування» у сфері медичної практики

        Керуючись ст. 26, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок передачі в оренду об’єктів комунального майна, які є власністю Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням сесії від 26.06.2018 №200-6/2018 зі змінами, внесеними рішенням сесії селищної ради від 17.08.2018 №301-7/2018 «Про внесення змін до рішення сесії від 26.06.2018 № 200-6/2018 «Про положення про порядок передачі в оренду об’єктів комунального майна, які є власністю Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  розглянувши заяву генерального директора ТОВ «Центр відновного лікування» К. Шестаченка від 29.10.2018р. №2/4 про надання в оренду приміщення по вул. Луги, 5, смт Делятин для проведення медичної практики по напрямку травматологія і ортопедія, а також медичної реабілітації, та враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії  з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики, селищна рада

вирішила:

1.Надати дозвіл комунальному підприємству «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» (В.Кухтарук) Делятинської селищної ради об’єднаної  територіальної громади на укладення договору про передачу в оренду 8 (вісім) приміщень загальною площею 65,6 кв. м., терміном на 2 (два) роки 11 місяців  для проведення медичної практики по напрямку травматологія і ортопедія, а також медичної реабілітації за адресою смт. Делятин,  вул. Луги, 5.

2.Керівнику (головному лікарю) КП «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади В. Кухтаруку укласти договір оренди приміщення з ТОВ «Центр відновного лікування» (генеральний директор К. Шестаченко) та забезпечити його виконання.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально- економічного розвитку та регуляторної політики.

Селищний голова                                                                  Богдан Клим’юк