УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

(проект)

08.2019р.                                                                                                                              

Про надання дозволу

на підключення до міської

водопровідної мережі

Керуючись підпунктом 1 пункту “а” (власні повноваження), ст.29, підпунктами 1 та 5 пункту “а” (власні повноваження) ст.30, ч.1 ст.47, ч.1 ст.52, ч.1 ст.73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звернення гр. Резніка Ю.О. про надання дозволу на підключення до міської водопровідної мережі, проаналізувавши технічні умови від 20.06.2019р. №73 на водопостачання житлового будинку №49, розташованого за адресою вул. Набережна, видані ДП “Бершадьводоканал” КП “Вінницяоблводоканал”, виконавчий комітет Бершадської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Надати дозвіл:

1.1.Гр. Резніку Ю.О. на підключення житлового будинку №49, розташованого за адресою вул. Набережна, до міської водопровідної мережі, зокрема, до водопроводу, що знаходиться по вул. Набережній.

2.Зобов’язати гр. Резніка Ю.О. провести підключення до водопроводу по вул. Набережній відповідно до технічних умов на водопостачання №73 від 20.06.2019р.

3.Зобов’язати гр. Резніка Ю.О. після виконання робіт відновити пошкоджене при будівництві шляхове покриття та елементи благоустрою.

4.Після відновлення гр. Резніком Ю.О. пошкодженого шляхового покриття та елементів благоустрою, ДП “Бершадьводоканал” КП “Вінницяоблводоканал” ввести новозбудований водопровід до будинку №49, розташованого за адресою вул. Набережна, в експлуатацію.

5.Зобов’язати гр. Резніка Ю.О. заключити після проведення робіт із підключення до водопроводу будинку №49, розташованого за адресою вул. Набережна, договір на водопостачання із ДП “Бершадьводоканал” КП “Вінницяоблводоканал”.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бершадської міської ради з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища (голова комісії – В.І.Смерека) та постійну комісію Бершадської міської ради з питань будівництва, промисловості, транспорту, зв’язку та енергозабезпечення (голова комісії – П.М.Гоцуляк).

 

           Міський голова                                                                              М.І.Кольченко