УКРАЇНА

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

Сьоме демократичне скликання

Одинадцята сесія

РІШЕННЯ

від 30 листопада 2018 року № 458 -11/2018

смт Делятин

Про організацію робіт з проведення капітального ремонту приміщень для розміщення  ЦНАП Делятинської  селищної ради

об’єднаної територіальної громади

 

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи необхідність проведення ремонтних робіт приміщень центру надання адміністративних послуг  в смт  Делятин вул. 16 Липня, 273 та с. Заріччя, вул. Незалежності, 71, віддалених робочих місць в  с. Чорний Потік та с. Чорні Ослави, селищна рада

вирішила:

1.Передбачити  кошти у селищному бюджеті на 2019 рік у сумі 995,598 тис.  грн. для виготовлення кошторисної документації, експертизи (за потреби)  та проведення ремонту адмінприміщень  для розміщення  центрального офісу центру надання адміністративних послуг в смт Делятин вул. 16 Липня 273,  територіального  підрозділу  ЦНАП в с. Заріччя, вул. Незалежності, 71, віддалених робочих місць ЦНАПу в  с. Чорний Потік та с. Чорні Ослави  за рахунок  вільного залишку коштів, що складеться станом на 1 січня 2019 року, та перевиконання бюджету  за підсумками звітних періодів.

2.Відділу  фінансів, соціально-економічного розвитку, бухгалтерського обліку, звітності, інвестиційної діяльності, проектного менеджменту та господарського забезпечення та постійній комісії з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально- економічного розвитку та регуляторної політики на                    2019 рік передбачити кошти на виготовлення кошторисної документації, експертизи (за потреби)  та проведення ремонтних робіт  приміщень центру надання адміністративних послуг в смт Делятин вул.16 Липня 273, в сумі          540,206 тис. грн., територіального  підрозділу  ЦНАП в с. Заріччя,                                      вул. Незалежності,  71 в сумі 285,372 тис. грн.,  віддалених робочих місць ЦНАПу в  с. Чорний Потік в сумі 98,928 тис. грн.,  віддалених робочих місць ЦНАПу в с. Чорні Ослави, в сумі 71,091  тис. грн.,  але не менше від затвердженого показника кошторису на виконання будівельно-ремонтних робіт.

3.Гарантувати  готовність завершення виконання будівельно-ремонтних робіт до кінця І півріччя 2019 року.

4.Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань   бюджету, фінансів,  податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та  регуляторної політики.

Селищний голова                                                                  Богдан Клим’юк