УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

(проект)

09.02.2018р.                                                                                                  №

Про надання дозволу на

укладення договору

дарування

Розглянувши заяву громадянки Пацар Олени Порфирівни, яка зареєстрована за адресою пров. Будкевича, буд.34, м. Бершадь Вінницької області, 24400, яка є опікуном над своїм онуком Маслій Вадимом Сергійовичем, 08.01.1995 року народження,  про надання її дозволу на укладення договору дарування з громадянкою Маслій Анжелою Сергіївною 07.06.1988 року народження, враховуючи те, що в результаті укладення договору дарування житлові права недієздатної особи Маслія В.С., не будуть порушені, керуючись ст. 71 Цивільного кодексу України та пунктом 4 частини б статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Бершадської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Дозволити громадянці Пацар Олені Порфирівні, яка зареєстрована за адресою: м. Бершадь, пров. Будкевича, буд. 34, та яка є опікуном над своїм онуком Маслій Вадимом Сергійовичем, укласти договір дарування з громадянкою Маслій Анжелою Сергіївною, предметом якого є житловий будинок за адресою: м. Бершадь пров. Будкевича, буд. 34,  в якому зареєстрована недієздатна особа Маслій В.С., інтереси якої не порушуються.

2.Рішення виконавчого комітету Бершадської міської ради №77 від 30.11.2017р. “Про надання дозволу на укладення договору довічного утримання” вважити таким, що втратило чинність, у зв’язку із втратою актуальності.

3.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Заступник міського голови                                                      В.С.Синявський