УКРАЇНА

ДЕЛЯТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської  області

Сьоме демократичне скликання

Дванадцята  сесія

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2018 р № 594-12/2018                                                    

смт Делятин

                                                       

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

та надання її у власність

Вольвину Мирославу Мироновичу

        Розглянувши заяву Вольвина Мирослава Мироновича, жителя                      смт Делятин, вул. Погрібнич, 15ххх, про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована в  смт Делятин по вул. Погрібнич, ххх, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, екології, лісокористування та раціонального природокористування, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 35, 50 Закону України «Про землеустрій» статтею 12, пунктами 6-10, статті 118, статті 121 Земельного кодексу України, селищна рада

вирішила:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Вольвину Мирославу Мироновичу, площею 0,0561 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, яка розташована в смт Делятин по                       вул.   Погрібнич, ххх.

2.Передати Вольвину Мирославу Мироновичу у власність земельну ділянку (кадастровий номер 2624055900:06:001:04хх) площею 0,0561 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Делятин по вул. Погрібнич, хх, за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

3.Вольвину Мирославу Мироновичу оформити право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, екології, лісокористування та раціонального природокористування.

Селищний голова                                                                          Богдан Клим’юк