УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

26 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018р.

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м. Бершадь

    Розглянувши подане клопотання та керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про Державний земельний кадастр», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Бершадської міської ради:  

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл:

1.1.Кушнір Зої Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для обслуговування гаража орієнтовною площею – 0,0025га, що розташована за адресою: м. Бершадь вул. Миколи Холодівського (колишня вул. Картвелішвілі),29 гараж №39, за цільовим призначенням: для індивідуального гаражного будівництва.

1.2.Реверук Галині Матвіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва гаража орієнтовною площею – 0,0030га, що розташована за адресою: м. Бершадь вул. Трудова,8 гараж №1«В», за цільовим призначенням: для індивідуального гаражного будівництва.

1.3.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

2.Затвердити ДП «Бершадське лісове господарство» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території м. Бершадь, вул. Юрія Коваленка (колишня вул. Червоноармійська),30 Бершадського району Вінницької області площею – 0,3997га з кадастровим номером 0520410100:00:006:0776, за цільовим призначенням: 09.01 Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

2.1.Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

                              Міський голова                                                         М.Кольченко