ТБ «Українська біржа» заснована в 2018 року з метою надання послуг електронних аукціонів та організованої торгівлі на товарному ринку.

ТБ «Українська біржа» є дочірньою компанією провідної фондової біржі

АТ «Українська біржа», яка діє на ринку цінних паперів та деривативів с 2009 року. Акціонерами АТ «Українська біржа» є професійні учасники фондового ринку та інші вітчизняні та іноземні інвестори.    

В жовтні 2018 ТБ «Українська біржа» стала учасником проекту Prozorro.Продажі в сегменті малої приватизації та аукціонів з продажу та оренди майна державних та комунальних підприємств, який функціонує з 31 березня 2017 і до якого вже приєдналися Міністерство інфраструктури України, Донецька військово-цивільна адміністрація, Маріупольська міська рада, Тернопільська міська рада, а також державні та комунальні компанії: Укргазвидобування, Укренерго, Енергоатом, ПриватБанк, Аеропорт Бориспіль, Нафтогаз, Укрпошта, Укравтодор, КП “Київський метрополітен, Автомобільні дороги України,  Корпоративний недержавний пенсійний фонд НБУ, Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України, Запорізький титано-магнієвий комбінат, КП МА "Київ" (Жуляни), УКРНАФТА, НАК "Надра України" та інші.