УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

    ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

    ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                                              РІШЕННЯ

                                              (проект)

   . 2018р.                                                                                              №

Про встановлення тарифу на послуги

 з вивезення твердих побутових відходів

У зв’язку з підвищенням з 01.01.2018 року на загальнодержавному рівні розміру мінімальної заробітної плати, а також враховуючи зміну (зростання) цін на паливо-мастильні матеріали, запасні та комплектуючі частини, діючі тарифи на послуги з вивезення побутових відходів не покривають фактичних витрат підприємства і призводять до збитків у діяльності.

З метою впорядкування питань у сфері поводження з відходами та забезпечення утримання міста Бершадь в належному санітарному стані, керуючись ст. 21 Закону України «Про відходи», ст.7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення виконавчого комітету при Бершадській міській раді №33 від 27.09.2013р. «Про затвердження норм утворення побутових відходів у м.Бершадь», виконавчий комітет Бершадської міської ради

ВИРІШИВ :

  1. Встановити тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів в розмірах:

Тариф з вивозу ТПВ

грн/м3

Без ПДВ

ПДВ

З ПДВ

77,93

15,59

93,52

2.Розрахунок місячної плати за вивіз ТПВ проводиться наступним чином :

- для мешканців багатоквартирних та одноквартирних будинків з наявністю усіх видів благоустрою - [93,52 (тариф з ПДВ на вивезення 1 куб.м ТПВ) ] х 1,3 (середньорічна норма утворення ТПВ на одного мешканця ) : 12 (місяців), що  становить 10,13 грн. на місяць за 1 мешканця.

- для мешканців багатоквартирних та одноквартирних будинків за відсутності одного    видів благоустрою - [93,52 (тариф з ПДВ на вивезення 1 куб.м ТПВ)] х 1,405 (середньорічна норма утворення ТПВ на одного мешканця ) : 12 (місяців), що  становить 10,95 грн. на місяць за 1 мешканця.

- для мешканців одноквартирних будинків (приватний сектор) з приса-дибною ділянкою за відсутністю жодного виду благоустрою - [93,52 (тариф з ПДВ на вивезення 1 куб.м ТПВ)] х 1,51 (середньорічна норма утворення ТПВ на одного мешканця ) : 12 (місяців), що  становить 11,77 грн. на місяць за 1 мешканця.

3. Надати дозвіл КУП «Бершадь-Сервіс»  на проведення розрахунку тарифу на вивезення ТПВ підприємствам та організаціям щомісячно, згідно фактичних витрат.

4. Рішення виконавчого комітету  від 26.01.2017 року №8  «Про коригування встановленого тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів» вважати таким що втратило чинність.

5. Дане рішення набирає чинності з 01.04.2018року.

6. Відповідальність за виконання рішення покласти на директора КУП «Бершадь-Сервіс» Менюка В.Л.

7.  Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Синявського В.С.

Міський голова                                      М. Кольченко