129988_html_69c5f698

УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

 34 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2019р.

Про заборону продажу пива

(крім безалкогольного), алкогольних,

слабоалкогольних напоїв, вин столових

суб’єктами господарювання (крім закладів

ресторанного господарства) на території міста Бершадь

           

В зв’язку із набуттям чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових”, з метою недопущення поширення проявів пияцтва, порушень громадського порядку та правил додержання тиші в нічний час доби, керуючись п.441 ч.1 ст. 26, ч.1 ст. 47, ч.1 ст. 73 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15-3 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, розглянувши звернення Бершадської місцевої прокуратури, Бершадська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста Бершадь у період з 22 год. 00 хв. до 9 год. 00 хв. щодня, крім вихідних та святкових днів.

2.Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб’єктів господарювання на території міста Бершадь, які мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та здійснюють торгівлю ними.

3.Рекомендувати Бершадському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області забезпечити виконання даного рішення.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Бершадської міської ради з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань

регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності (голова комісії – В.О.Москаленко).                                                                                  

                      Міський голова                                                                           М.І.Кольченко