ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

МАРГАНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

 

«19 » грудня 2018  року                                                                                       № 349

Про підсумки проведення ІІ етапу

Всеукраїнської учнівської олімпіади

з інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році

Згідно з наказами департаменту освіти і науки  Дніпропетровської облдержадміністрації від 11.09.2018 № 491/0/212-18 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» та відділу освіти  Марганецької міської ради від 02.10.2018  № 257  «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад і обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» протягом жовтня поточного року відбувся І, а 16 грудня 2018 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (далі-олімпіада) для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

І та ІІ етапи олімпіади організовано згідно з чинним Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт і конкурси фахової майстерності. Всього у І етапі олімпіади брали участь 68 учнів, а у ІІ – 12 учнів.

Найкращі результати показали учні СЗОШ № 9, гуманітарної гімназії та   НВК «Ліцей -СЗШ№10».

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2018/2019 навчальному році, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчо обдарованої молоді, а також підвищення ефективності підготовки учнів до участі в олімпіадах та конкурсах  з інформаційних технологій

НАКАЗУЮ:

    1.Нагородити грамотами відділу освіти учнів, що посіли призові місця у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у  2018/2019 н.р.:

І місце:

-Прохоренко Анну, ученицю 10 класу СЗОШ № 9, учитель Нежувака О.А.;

ІІ місце:

-Волошина Руслана, учня 11 класу гуманітарної гімназії, учитель Строганова Н.В.;

ІІІ місце:

- Кравчука Івана, учня 11 класу СЗОШ № 9, учитель Мнацаканов Є.В.;

- Кострикіна Назара, учня 11 класу НВК «Ліцей–СЗШ№10», учитель Тройно С.О.

      2.Відмітити результативну роботу учителів Нежуваки О.А. Мнацаканова Є.В.(СЗОШ № 9), Строганової Н.В. (гуманітарна гімназія) та Тройна С.О. (НВК «Ліцей–СЗШ№10») щодо ефективної підготовки учнів до олімпіади з інформаційних технологій, роботи з талановитими та обдарованими дітьми.

       3. Керівникам закладів загальної середньої освіти проаналізувати  результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, розробити заходи щодо вдосконалення роботи з обдарованими дітьми, постійно контролювати хід їх виконання, здійснюючи моніторингові дослідження.                                                                        (постійно)                                                                                                                                                                                                                                        

       4.Тройну С.О., керівнику міського методичного об’єднання вчителів інформаційних технологій, детально проаналізувати роботи учнів на засіданні  міського методичного об’єднання вчителів інформатики.                     до 01.03.2019

       5. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на директорів закладів загальної середньої освіти, координацію – на методиста міського методичного кабінету  Бабкіну С.М., контроль –  залишаю за собою.

Начальник відділу освіти                                                                   В.КОСТРИКІНА

Проект наказу підготувала:

методист міського методичного кабінету                                          С.М.БАБКІНА

Проект наказу завізувала:

завідувач міським методичним кабінетом                                         О.М.ГУСЬКОВА