УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

30 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018 р.        

Про внесення змін в пункт 4, підпункт 4.5 рішення «Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, право користування земельними ділянками на умовах оренди в м. Бершадь» 14 сесії 6 скликання Бершадської міської ради від 09.10.2012року

          Розглянувши подану заяву, керуючись  Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Бершадської міської ради:

                                                                      ВИРІШИЛА :              

1.Внести зміни в рішення 14 сесії 6 скликання Бершадської міської ради від 09.10.2012року «Про надання дозволу громадянам на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки, право користування земельними ділянками на умовах оренди в м. Бершадь» пункт 4, підпункт 4.4 викласти в новій редакції:

   «Надати дозвіл Юхименко Федіру Павловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею – 0,0040га, що знаходиться за адресою: м. Бершадь, вул. Шкільна (колишня вул. 50років ВЛКСМ),5 гараж №3, за цільовим призначенням: для індивідуального гаражного будівництва, із земель житлової та громадської забудови»

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

             

Міський голова                                              М.Кольченко