Chicken Kyiv Ride & Race
або
Вело-фестиваль “Котлета по-київськи”

РЕГЛАМЕНТ

  1. 1. Формат і мета заходу

Під час велофестивалю “Котлета по-київськи”, присв’яченому відкриттю велосипедного сезону, відбудуться наступні активності:

  1. Велосипедна індивідуальна гонка на шосе з загальним стартом для спортсменів-аматорів, що піде у залік Українського Аматорського Туру (Категорія Sport).
  2. Велосипедні змагання за правилами Gran Fondo для всіх бажаючих (Категорія Open).
  3. Велосипедні змагання для дітей віком від 5 до 12 років.
  4. Навчання дітей та дорослих ПДР.

Велофестиваль проводиться з метою:

2. Термін і місце проведення

Старт-фініш змагань та головні події вело-фестивалю відбудуться на території Бучанського Міського Парку (Київська обл., м. Буча, вул. Інститутська)

Маршрут змагань проходить по території м. Буча, смт. Гостомель, Бородянського, Іванківського та Вишгородського районів Київської області.

Термін проведення заходу: 12 квітня 2020 року з 8:00 до 17:00.

3. Організація та керівництво проведенням змагань

Загальне та безпосереднє керівництво організацією, підготовкою та проведенням заходу покладається на організаторів – ГО “Федерація Велосипедного Спорту м. Києва” та ГО «Український гірськолижний клуб». Сприяння та організаційну підтримку проведення заходу на території Київської області надає Управління Фізичної Культури і Спорту Київської обласної державної адміністрації в межах своїх повноважень.

Велосипедні змагання проходять за правилами Міжнародного Союзу Велосипедистів  (https://www.uci.org/inside-uci/constitutions-regulations/regulations) та Українського Аматорського Туру (http://bit.ly/uat-regulations).

4. Учасники та Правила змагань

Для кожної події розроблені окремі Положення, за якими вони будуть проводитись.

Категорія “Sport”

Змагання для досвідчених спортсменів-аматорів на шосейних велосипедах за правилами Українського Аматорського Туру (http://bit.ly/uat-regulations) та правилами Міжнародного Союзу Велосипедистів (UCI) для велосипедних змагань на шосе (https://www.uci.org/inside-uci/constitutions-regulations/regulations).

В категорії Sport нагородження 3-х найсильніших передбачені у таких вікових категоріях
Чоловіки:

Позначення

М1

М2

М3

М4

М5

М6

Вік учасника за роком народження

19-29

30-34

35-39

40-49

50-59

60+

Жінки:

Позначення

F1

F2

F3

Вік учасниці за роком народження

19-29

30-39

40+

Якщо у віковій категорії менше ШЕСТИ учасників, вона об’єднується з суміжною (молодшою або старшою на розсуд організаторів).

Результати учасників Категорії Sport підуть у залік Українського Аматорського Туру.

Категорія “Open”

Велопробіг для всіх бажаючих велосипедистів, незалежно від типу велосипеду. Проводиться за правилами UCI Cycling For All (Частина 15, Глави I та II).

Кожен учасник, який подолав дистанцію, отримує медаль Фінішера.

Всі учасники, які вкладаються у ліміт часу (5 годин) отримають SMS з часом подолання дистанції та місце у фінішному протоколі згідно своєї вікової категорії.

Для категорії Open передбачені наступні вікові категорії: 18-29; 30-34; 35-39; 40-44; 45-49; 50-54; 55-59; 60-64; та 65+.

Медалями за 1, 2 і 3-е місця будуть нагороджені найшвидші чоловіки та дівчата у загальному заліку.

Допуск до старту

Участник допускається до старту із справним велосипедом та у застегнутому шоломі, з закріпленим правильно номером.

Забороняється використання будь-яких насадок (лежаків) на кермі.

При отриманні номеру, учасник повинен пред’явити секретарю посвідчення особи, страховий поліс від нещасного випадку дійсний на дату змагання та медичну довідку.

5. Програма вело-фестивалю

08:00 Підготовка території, інструктаж команди організаторів

08:15 Початок реєстрації учасників та видача номерів

10:00 Передстартовий брифінг для капітанів команд та водіїв авто супроводу

10:30 Урочисте відкриття велофестивалю

11:00 Старт шосейної гонки (Категорія Sport)

11:10 Старт заїзду Gran Fondo (Категорія Open)

11:30 Початок змагань для дітей

12:00 Заняття з ПДР для дітей і їх батьків

13:00 Відкриття фінішу

14:00 Початок церемонії нагородження

16:00 Завершення змагань

16:30 Згортання обладнання, прибирання території

6. Маршрут велосипедних змагань

Старт-Фініш: м. Буча, вул. Інститутська, Міський Парк.

Маршрут пройде селами Блиставиця – Здвижівка – Нове Залісся – Шибене – Красний Ріг – Соснівка – Катюжанка – Рикун – Литвинівка – Тарасівщина – Гаврилівка – Раківка – смт. Гостомель.

Загальна довжина маршруту - 90 км. Сумарний набір висоти близько 440 м.

Маршрут на Strava: https://www.strava.com/routes/23419738

Маршрут на AllTrails: https://www.alltrails.com/explore/map/chicken-kyiv-ride-race?u=m

7. Фінансування

Витрати по організації, проведенню заходу, нагородженню переможців здійснюється за рахунок стартових внесків, організаторів, партнерів та спонсорів події.

8. Реєстрація і стартові внески

Попередня реєстрація учасників відкривається 12 лютого 2020 р. та здійснюється онлайн на сайті https://timingevents.com.

Стартовий внесок для участі у велосипедних змаганнях (категорії Sport і Open):

Пенсіонери і учасники АТО можуть отримати знижку на стартовий внесок у розмірі 200 грн. Для цього необхідно прислати на електронну адресу kyivcycling@gmail.com або повідомленням на нашу сторінку Facebook
(
https://www.facebook.com/NewKyivCyclingFederation/) фото відповідного документу для отримання промокоду.

Реєстрація закривається 10 квітня о 12:00.

  1. 9. Безпека та підготовка місць проведення заходу

Передбачено супровід учасників велосипедних змагань автомобілями Патрульної Поліції, Мото-маршалами та авто технічної допомоги без повного перекриття траси.

На всіх перехрестях та поворотах будуть розташовані пости Маршалів.

Траса буде промаркована стрілками жовтого кольору. Всі небезпечні місця (ями, спуски, звуження) будуть позначені люмінесцентною фарбою та відповідними знаками.

Згідно з пунктами 12 та 19 постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

УВАГА! Учасникам суворо забороняється виїжзджати на зустрічну смугу руху аби уникнути зіткнення з гонщиками або іншими транспортними засобами, що рухаються на зустріч. За порушення судді будуть накладати штраф або знімати з гонки.

10. Медичне забезпечення змагань

Медичне обслуговування заходу відбувається відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України та Міністерства охорони здоров’я України від 27.12.2017 №5232/1746 “Про затвердження Положення про медичне забезпечення фізкультурно – оздоровчих та спортивних заходів, закладів фізичної культури і спорту”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 січня 2018 року за № 33\31485.

Організатори залишають за собою право вносити зміни у цей регламент. Про такі зміни обов’язково буде повідомлено на сторінці події у Facebook: https://www.facebook.com/events/2203250706644187/

Актуальна версія регламенту за посиланням: http://bit.ly/ChickenKyiv-Regulations