Published using Google Docs
ІНСТРУКЦІЯ_Для_користувачів_системи_електронних_аукціонів_Prozorro.docx
Updated automatically every 5 minutes

ІНСТРУКЦІЯ

Для користувачів системи електронних аукціонів Prozorro.sale

Зміст

1. Реєстрація нового користувача        

2. Створення/редагування електронного аукціону з продажу/оренди майна        

3. Подача заявки для участі в аукціоні        

  1. Реєстрація нового користувача

Для використання електронної торгової системи необхідно зареєструватися  та створити профіль компанії (користувача).

Зареєструватися можливо на головній сторінці веб-сайту c1.ux.ua, на будь-якій сторінці лоту або розділу системи (Мал.1.1).

Мал. 1.1

Для реєстрації необхідно заповнити інформацію про користувача, вказавши електронну пошту, номер телефону та ПІБ користувача чи його представника (1). Всі користувачі працюють на електронному майданчику згідно умов публічної оферти. Ознайомитись з умовами можливо, перейшовши за посиланням (2). Щоб продовжити реєстрацію на майданчику, необхідно пройти перевірку конфіденційності (3) та натиснути «Продовжити реєстрацію» (4) (Мал.1.2).

Мал. 1.2

Для продовження реєстрації необхідно заповнити універсальну форму реєстрації учасника, замовника та постачальника, яка заповнюється для вибору типу користувача (1) та напрямку його роботи на майданчику (3). Для повернення гарантійних внесків,  користувач повинен вказати банківські реквізити (2) (Мал.1.3).

Мал. 1.3

Зверніть увагу!

Під одним аккаунтом можна зареєструвати  необмежену кількість користувачів (юридичних чи фізичних осіб), що матимуть можливість одночасно приймати участь в аукціонах.

Функція оголошення аукціонів доступна після модерації профіля/ів адміністратором (запит на активацію даної функції міститься в профілі користувача).

Якщо Ви не плануєте оголошувати аукціони,  не змінюйте напрямки роботи на майданчику.

Для підтвердження особистих даних, Ви маєте завантажити документи користувача (4) (Мал. 1.3):

для фізичної особи – це копію паспорту та ідентифікаційного номеру;

для ФОП – витяг з ЄДР, копію паспорту та ідентифікаційного номеру;

для юридичної особи – витяг з ЄДР, Статут (за наявності), документи, що підтверджують повноваження керівника та/чи уповноваженої особи.

Щоб завершити реєстрацію на майданчику, необхідно погодитися на обробку персональних даних та ознайомитися з Регламентом роботи електронних торгів та натиснути кнопку «Створити».  

Рекомендуємо відразу заповнити Ваш профіль, щоб в подальшому Ви не витрачали час, подаючи заявку на участь в обраному аукціоні (орієнтовний час заповнення профілю користувача 3-5 хв).

  1. Створення/редагування електронного аукціону з продажу/оренди майна

Для створення електронного аукціону з продажу чи оренди майна, після авторизації в розділі «Аукціони» Вам потрібно натиснути «+» (Мал. 2.1)

Мал. 2.1

та вибрати правильний напрямок аукціону (Мал. 2.2).  

Мал. 2.2

У новому вікні потрібно заповнити основну інформацію по об’єкту продажу/оренди та початкову вартість об’єкту (Мал. 2.3).

Мал. 2.3

Щоб додати дату проведення аукціону, необхідно натиснути «календар» та дату проведення аукціону. Дата аукціону не може бути раніше ніж через 7 днів з дня публікації аукціону. Інформацію по аукціону можливо завантажити у розділі «Документи» (Мал. 2.4). Після заповнення інформації натиснути «Далі».

Мал. 2.4

У другому етапі публікації нового аукціону потрібно зробити опис, кількість майна та тип майна з класифікатором, що виставляється на продаж/оренду (Мал. 2.5). Ви також маєте вказати адресу розміщення об’єкта та натиснути «Зберегти».

Мал. 2.5

У новому вікні Ви можете зробити редагування інформації (Мал. 2.6). Перевіривши всі дані по об’єкту, натискаєте «Завершити редагування».

Мал. 2.6

Ваш аукціон буде збережено у «Чернетках». Щоб опублікувати аукціон, необхідно натиснути «Дія» та обрати «Опублікувати».

Мал. 2.7

Аукціон буде опубліковано автоматично. В особистому кабінеті Вам прийде оповіщення.

3. Подача заявки для участі в аукціоні

Оберіть  аукціон, в якому бажаєте взяти участь та авторизуйтеся.  На сторінці лоту натисніть кнопку «Подати цінову пропозицію» (Мал. 3.1).

Мал. 3.1

Для подачі цінової пропозиції необхідно:

Мал.3.2

Мал. 3.3

Після натискання на «Зберегти як чернетку»  заявка на участь в аукціоні переміститься в розділ «Чернетки».  Для управління заявкою, необхідно натиснути на кнопку «Дія» і вибрати необхідну функцію. Якщо Ви хочете змінити закриту цінову пропозицію чи завантажені документи - натискаєте «Редагувати пропозицію». Якщо попередні дані введено правильно – натискаєте «Відправити на модерацію» (Мал. 3.4).

Мал.3.4

Вигляд після натискання на «Подати пропозицію» (за умови достатності коштів на балансі) (Мал. 3.5).

Мал. 3.5

До завершення етапу прийому пропозицій Ви можете змінити свою закриту цінову пропозицію, зайшовши на даний аукціон та натиснути «Змінити цінову пропозицію» (Мал. 3.6).

Мал. 3.6

2.6. Статус заявки  змінено на «Допущено» і ви зможете прийняти участь в аукціоні у визначений час, натиснувши на кнопку «Участь в аукціоні» (Мал. 3.7).

Мал. 3.7

До моменту закінчення подачі цінових пропозицій, цінова пропозиція може бути «Відізвана» чи змінена.

Важливо! Заявка в процесі проходження по системі має наступні статуси:

Якщо Ви бажаєте прийняти участь в  аукціоні  і статус Вашої заявки не «Допущено», чи виникли будь-які питання з використання системи зверніться  в службу підтримки за номером  +38(044) 495-74-74 або листом на електронну пошту prozorro@ux.ua 

Команда Української біржі  бажає Вам успіхів

на аукціонах Prozorro.Sale!