Published using Google Docs
Положення "Весняного Рейду" 2021
Updated automatically every 5 minutes

П О Л О Ж Е Н Н Я

 

про V юнацькі всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва

“ВЕСНЯНИЙ РЕЙД”

 

  1. Мета та завдання

 1.1. Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва “Весняний рейд” (далі - змагання) мають на меті масове залучення учнівської та студентської молоді, членів молодіжних організацій України та усіх охочих до спортивного туризму, краєзнавчої діяльності, виховання патріотів на подвигах предків та сучасних героїв АТО.

1.2. Завдання змагань:

          пропаганда та популяризація пішого туризму на теренах Наддніпрянської України, як засобу виховання патріотизму;

          практичне вивчення історії рідного краю, ознайомлення з історичними та природними пам’ятками Київщини;

          вшанування героя російсько-української війни пластуна та військовослужбовця Євгена Подолянчука;

 

2. Терміни та місце проведення змагань

 2.1 Змагання проходитимуть 23-25 квітня (перенесено на 28-30 травня) 2021 року на території Обухівського району Київської області. Точні місця старту та фінішу буде повідомлено додатково командам, які зареєструються на змагання.

2.2 Точний час початку змагань оголошується зареєстрованим командам напередодні.

 

3. Керівництво змаганнями

 3.1 Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює “ПЛАСТ - Національна Скаутська Організація України”.

3.2 Відповідальність за підготовку і безпосереднє проведення змагань покладається на Оргкомітет та Головну суддівську колегію (ГСК) змагань.

 

4. Учасники змагань та вимоги до них

4.1 У змаганнях беруть участь команди загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств і організацій, громадських об’єднань.

4.2 Склад команди для участі в змаганнях серед хлопців молодшої вікової групи маршруту І ступеня складності - 3-7 осіб (+ повнолітній керівник). У змаганнях можуть брати участь туристи віком 11 - 14 повних років.

4.3 Склад команди для участі в змаганнях серед хлопців старшої вікової групи по маршруту І ступеня складності - 3-7 осіб (+ повнолітній керівник). У змаганнях можуть брати участь туристи віком 15 - 17 повних років.

4.4  Склад команди для участі в змаганнях серед дівчат молодшої вікової групи маршруту І ступеня складності - 3-7 осіб (+ повнолітня керівниця) У змаганнях можуть брати участь туристки віком 11 - 14 повних років.

4.5 Склад команди для участі в змаганнях серед дівчат старшої вікової групи по маршруту І ступеня складності - 3-7 осіб (+ повнолітня керівниця). У змаганнях можуть брати участь туристки віком 15 - 17 повних років.

4.6 Окремо беруть участь в змаганнях по маршруту І ступеня складності команди “ветеранів” у складі 3-7 осіб (з урахуванням керівника). У змаганнях можуть брати участь туристи віком від 18 повних років.

4.7 У складі команди обов’язково має бути керівник/-ця, не молодший 18 років. У дівочих та хлопчачих команд керівниця/керівник мають бути відповідно жіночої та чоловічої статі.

4.8 Відповідальність за безпеку, здоров’я та життя учасників несе керівник/-ця команди.

 

5. Програма та умови проведення

 5.1 Програма:

23 квітня (у зв’язку з перенесенням - 28 травня) - заїзд учасників, нарада з представниками команд, реєстрація;

24 квітня (29 травня) - урочисте відкриття, старт змагань

24-25 квітня (29-30 травня) - проходження маршруту змагань;

25 квітня (30 травня) - фініш команд, від'їзд

 

6. Порядок та терміни подачі заявок, необхідна документація

 6.1 Для участі в змаганнях необхідно подати попередню заявку не пізніше 12 квітня  (у зв’язку з перенесенням - до 12 травня) 23:59 2021 року, зареєструвавши команду на сайті http://springraid.org.ua в розділі “Зголошення” та внести незворотній стартовий внесок.

6.2 У день заїзду 23 квітня (у зв’язку з перенесенням - до 28 травня) 2021 року команди подають ГСК змагань такі документи:

  Страховий поліс від нещасних випадків на кожного учасника, дійсний на час змагань;

        Копії документів, що засвідчують особи учасників;

 

7. Умови заліку та визначення переможців

7.1. Суть змагань полягає у пішому подоланні  командами маршруту через встановлені контрольні пункти (КП), виконанні бонусних завдань та проходженні технічних етапів.

7.2 Взяття КП вважається зарахованим за умови наявності фото всієї команди зі спорядженням, крім того, хто фотографує, біля визначених КП.

7.3. На фініші команда подає ГСК фотозвіт проходження маршруту.

7.4. Детальну легенду, кількість балів за взятті КП, технічні етапи і за виконання бонусних завдань, команди отримують після реєстрації на місці старту змагань.

7.5. Команди самостійно забезпечують себе туристичним спорядженням: групова аптечка, наплічники, спальники, каремати, намети, спорядження для приготування їжі тощо. Передавати чи перевозити особисте та групове спорядження забороняється. Відсутність спорядження - підстава для дискваліфікації команди.

7.6. ГСК визначає переможців змагань у кожному заліку. Переможцями стають команди, що набрали найбільшу кількість балів в найкоротший термін з дотриманням положення змагань у повному складі.

7.7. Команди, у яких зійшов хоча б один учасник, займають місця у загальному заліку після команд, що фінішували у повному складі у відведений час, незалежно від кількості набраних балів.

7.8. Команди з від’ємною кількістю балів не можуть займати призові місця.

7.9. У випадку спірної ситуації ГСК після розгляду справи приймає рішення шляхом голосуванням членів ГСК. Рішення оприлюднюється під час закриття змагань.

 

8. Нагородження переможців

8.1 Нагородження передбачає відзначення трьох кращих команд на пішохідному маршруті І ст.скл. окремо серед кожної вікової групи дівчат та хлопців і “ветеранів”.

8.2 Команди, які посіли І-ІІІ місця, нагороджуються дипломами організаторів змагань, а також сертифікатами та/чи цінними подарунками від спонсорів змагань.

8.3 Всі учасники змагань, які дійшли до фінішу без порушення правил, вважаються такими, що пройшли змагання і мають право носити відзначку заходу.

8.4. У випадках, коли кількість команд, що фінішувала в одній з категорій:

 

9. Фінансування

9.1 Витрати на підготовку маршруту, організацію змагань та нагородження учасників здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, коштів бюджету київської області, коштів організаторів, стартових внесків команд та спонсорських коштів.

9.2 Витрати, пов’язані з відрядженням та участю команд в змаганнях (технічне укомплектування, медичне страхування, прокат спорядження на період змагань), - за рахунок учасників або організації чи установи, що відряджають ці команди.

 

 

Це Положення, відповідно до погодних умов та інших об’єктивних причин, може коригуватися у частині місця та термінів проведення змагань.