Published using Google Docs
MAGNET MEDIC newsletter
Updated automatically every 5 minutes

bit.ly/newsletter-mm

Dzień dobry!

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym newsletterem. Chcemy abyś wiedział, że poważnie podchodzimy do ochrony Twoich danych osobowych. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz się z nami zawsze skontaktować.

Zależy nam na jak najpełniejszym dopasowaniu naszej oferty do Twoich potrzeb. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szereg informacji, które naszym zdaniem są istotne:

 1. Administratorem Twoich danych osobowych będzie MAGNET MEDIC Tomasz Fiedoruk, z siedzibą w 78-550 Czaplinek, ul. Dworcowa 19, NIP 2530148533, (dalej Administrator).
 2. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania oraz przeniesienia danych.
 3. Twoje dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
 4. Przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody w każdym czasie. Wyrażenie zgody nie jest niezbędne by kupować w naszym sklepie a jej odmowa nie ponosi za sobą żadnych konsekwencji.
 5. Podałeś nam swoje imię, adres mailowy i numer telefonu. Te dane będziemy przetwarzać w celach marketingowych. Chcemy się z Tobą kontaktować i informować Cię o promocjach i konkursach w naszym sklepie.
 6. Inspektorem danych osobowych z ramienia Administratora jest Administrator. Kontakt z inspektorem jest możliwy pod numerem telefonu (943755153) lub przez maila (kontakt@magnet-medic.pl).
 7. Dane będziemy przechowywać tylko jeśli będziemy nadal wysyłać do Ciebie newsletter. Jeżeli nie będziesz już nim zainteresowany możesz w każdej chwili wycofać złożoną zgodę.
 8. Twój adres mailowy będzie nam służył do komunikacji z Tobą. Będziemy za jego pomocą przesyłać informacje o naszych usługach, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.
 9. Twój numer telefonu będzie nam służył do komunikacji z Tobą. Będziemy za jego pomocą przesyłać informacje o naszych usługach, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować.
 10. Twoje imię wykorzystamy by lepiej dopasować do Ciebie spersonalizowane wiadomości.
 11. Jeżeli Twoje dane osobowe zostały naruszone, masz prawo złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 12. Jako Administrator korzystamy z różnych zewnętrznych usługodawców aby lepiej świadczyć własne usługi. Podane przez Ciebie dane osobowe zostaną przekazane 1 lub 2 z tych firm:
 1. Shoper S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Władysława Łokietka 79, (31-280 ) wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego – rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000395171 o kapitale zakładowym 2 811 500,00 zł (w całości wpłacony), e-mail: bok@shoper.pl, w celu prawidłowej realizacji procesu (POLSKA - EU)
 2. MailChimp The Rocket Science Group, LLC 675 Ponce de Leon Ave NE Suite 5000 Atlanta, GA 30308 (USA)
 1. Jako administrator jesteśmy odpowiedzialni także za podmioty, które przetwarzają za nas Twoje dane osobowe.
 2. Zaznaczyłeś, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Administratora w celach marketingowych oraz komunikowanie się z Tobą w celu informowania o promocjach i konkursach.
 3. Potwierdź wyrażoną zgodę zaznaczając odpowiednie pole w formularzu.

Dodatkowo: Politykę prywatności dla serwisów Administratora znajdą Państwo http://bit.ly/polityka-prywatnosci-mm 

Data: 25.05.2018

strona /