УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

     .12.2017р.

Про впорядкування умов оплати праці міського голови на 2018 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»  Бершадська міська рада

 

                                                     ВИРІШИЛА:

  1. Встановити надбавку міському голові Кольченко Михайлу Івановичу в розмірі до 100 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та вислугу років.
  2. Зберегти раніше встановлений 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування
  3. Зберегти раніше встановлену надбавку за вислугу років посадової особи місцевого самоврядування  в розмірі 20% посадового окладу з врахуванням надбавки за ранг.
  4. Здійснювати преміювання міського голови Кольченко Михайла Івановича в розмірі до 100% посадового окладу в межах фонду преміювання, утвореного у розмірі до 100 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці.
  5. Надавати міському голові Кольченко Михайлу Івановичу щорічно матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
  6.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності (голова комісії В.Москаленко).

Міський голова                             М.Кольченко