УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

27 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

29.03.2018р.         №276

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, технічних документацій із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь

    Розглянувши подані заяви та керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про Державний земельний кадастр», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Бершадської міської ради:  

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл:

1.1.Танасійчук Сергію Михайловичу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, орієнтовною площею – 0,0800га, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Миру,17, за цільовим призначенням: для індивідуального садівництва.

1.2.Кушнір Зої Петрівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для обслуговування гаража орієнтовною площею – 0,0025га, що розташована за адресою: м. Бершадь вул. Миколи Холодівського (колишня вул. Картвелішвілі),29 гараж №39, за цільовим призначенням: для індивідуального гаражного будівництва.

1.3.Реверук Галині Матвіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, для будівництва гаража орієнтовною площею – 0,0030га, що розташована за адресою: м. Бершадь вул. Трудова,8 гараж №1«В», за цільовим призначенням: для індивідуального гаражного будівництва.

1.4.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

1.5.Бершадській міській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для реєстрації комунальної власності та права постійного користування землею, яка перебуває в користуванні ДНЗ «ПРОЛІСОК» для обслуговування нежитлових будівель та споруд, орієнтовною площею – 0,7500га, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Покровська (колишня вул. 50років Жовтня),206 за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

1.6.Бершадській міській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для реєстрації комунальної власності та права постійного користування землею, яка перебуває в користуванні ДНЗ «СОНЕЧКО»ЯСЛА – САДОК» для обслуговування нежитлових будівель та споруд, орієнтовною площею – 1,3000га, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Василя Думанського (колишня вул. Червона),25 за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

1.7.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

2.Затвердити:

2.1.Управлінні поліції охорони у Вінницькій області технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території м. Бершадь, вул. Героїв України (колишня вул. Радянська),2 «В» Бершадського району Вінницької області площею – 0,0046га з кадастровим номером 0520410100:00:005:0567, за цільовим призначенням: 03.01 Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

2.2.Відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  за цільовим призначенням: 03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, комунального навчального закладу «Бершадський професійний ліцей», за адресою: вул. Долинська (колишня вул.Терешкової),30, м. Бершадь Бершадського району Вінницької області, площею – 0,8877га з кадастровим номером 0520410100:00:013:0822.

2.2.1.Передати Відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА земельну ділянку в постійне користування, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Долинська (колишня вул. Терешкової),30, площею – 0,8877га з кадастровим номером 0520410100:00:013:0822, за цільовим призначенням: 03.02 Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

2.3.Затвердити ДП «Бершадське лісове господарство» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території м. Бершадь, вул. Юрія Коваленка (колишня вул. Червоноармійська),30 Бершадського району Вінницької області площею – 0,3997га з кадастровим номером 0520410100:00:006:0776, за цільовим призначенням: 09.01 Для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.    

2.4.Зареєструвати речове право на земельну ділянку у встановленому законодавством порядку.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

                                     

Міський голова                                                         М.Кольченко