nl | INFORMATIE | |
voor de monteur | ||
Agpo Branderaut. HMC/HMA | ||
2851702 | ||
Hints & Tips
Ventilator weerstand
Om te voorkomen dat er componenten op de branderautomaat doorbranden dient de weerstand van de ventilator, VOOR de installatie van de branderautomaat, doorgemeten te worden.
Deze weerstand moet minimaal 20Ω zijn!
Ook is het verstandig om de ventilator handmatig een aantal omwentelingen te laten maken zodat er gevoelt kan worden of deze soepel draait en niet vastgelopen is.
Laatste wijziging: 29 november 2018 Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand en/of openbaar gemaakt in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch, door fotokopieën, opnamen of op enige andere manier zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. |