УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

28 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

        

2018р.                                                                                                            

Про виготовлення проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки, яка пропонується

для  продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)

в м. Бершадь

         З метою ефективного та раціонального використання земельного фонду, залученням додаткових коштів в міський бюджет, керуючись Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Земельним кодексом України, сесія Бершадської міської ради:

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл Бершадській міській раді на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки промисловості, для реєстрації комунальної власності та продажу ділянки на конкурентних засадах (земельних торгах), яка розташована на території Бершадської міської ради в межах населеного пункту м. Бершадь за адресою: вул.Шевченка,55 «Є» орієнтовною площею – 0,0800га, за цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

1.2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки замовити в організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт дотримуючись чинного законодавства.

2.Надати дозвіл Бершадській міській раді на проведення експертної грошової оцінки земельної  ділянки, яка розташована на території Бершадської міської ради в межах населеного пункту м. Бершадь за адресою: вул. Шевченка,55 «Є» орієнтовною площею – 0,0800га, за цільовим призначенням: 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

Міський голова                                                         М.Кольченко