УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

32 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018р.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки в м. Бершадь

    Керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про Державний земельний кадастр», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подану заяву ПАТ «Укртелеком», Бершадська міська рада:  

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл ПАТ «Укртелеком» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Бершадської міської ради за цільовим призначенням: для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, що розташована за адресою: м. Бершадь по вул. Юрія Коваленка (колишня вул. Червоноармійська),37 загальною площею – 0,1860га з кадастровим номером 0520410100:00:006:0793, на дві земельні ділянки: земельна ділянка площею – 0,1409га, земельна ділянка площею – 0,0451га.

2.ПАТ «Укртелеком» замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

           

                                        Міський голова                                                         М.Кольченко