ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДДІЛ ОСВІТИ МАРГАНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Н А К А З

«   11    »  січня 2018 р.                                                                                         № 21

Про відрядження команди

з  історії

для участі у ІІІ етапі

Всеукраїнської олімпіади

 Згідно з  наказом департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 22.09.2017 року № 525/0/212-17 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і обласних етапів турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році»,  наказом відділу освіти  Марганецької міської ради від 05.12.2017 р. № 343 «Про підсумки проведення II етапу Всеукраїнської олімпіади з історії у 2017/2018 навчальному році»,  з метою пошуку, підтримки, розвитку творчо обдарованої молоді,

НАКАЗУЮ:

1.Відрядити 12 січня 2018 року до КВНЗ «ДОІППО»  ( м. Дніпро, вул. Антоновича, 70)  команду у складі 4 учнів для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

2. Призначити керівником команди, супроводжуючим  та відповідальним за життя і здоров’я дітей під час поїздки вчителя історії та правознавства Навчально-виховного комплексу «Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 – дошкільний навчальний заклад»  Марганецької міської ради Дніпропетровської області  Похиленко Юлію Степанівну.

3.Директорам закладів загальної середньої освіти Марганецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням англійської мови Бурлаці О. В., Марганецької гімназії  Марганецької міської ради Борщевській О. П. та в. о. обов’язки директора Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Марганецької міської ради Дніпропетровської області Лук’яненко Ю. В.  забезпечити участь учнів, що не мають медичних протипоказань за станом здоров’я, у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, провести з ними інструктаж з безпеки життєдіяльності, правил дорожнього руху, поведінки у громадських місцях, тощо з реєстрацією у відповідних журналах та обов’язковим погодженням з батьками.

3.Централізованій бухгалтерії відділу освіти (Буланова Ю.С.) зберегти середню зарплату  Похиленко Ю. С., вчителю  історії та правознавства Навчально-виховного комплексу «Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 – дошкільний навчальний заклад»   Марганецької міської ради Дніпропетровської області на період відрядження.

4.Відповідальність за виконання наказу покласти на керівників закладів загальної середньої освіти Бурлаку О. В., Борщевську О. П.  та Лук’яненко Ю. В., координацію роботи – на в. о. завідувача міським  методичним кабінетом  Гуськову О.М., контроль – на заступника начальника  Фоміну А.М.

       

Начальник відділу  освіти                                        В.В. КОСТРИКІНА

Проект наказу підготувала:

в. о. завідувача МММК                                                            О. М. Гуськова

Завізувала:

заступник начальника відділу освіти                                         А.М. Фоміна