УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

27 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

                                                                       

29.03.2018р.        №273

Про  співфінансування проектів,

що подаються на конкурсний відбір

     Відповідно   до розпорядження голови обласної Ради від 26 лютого 2018 року №56 «Про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол №1 від 26.02.2018р.) з 26 лютого 2018 року оголошено п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бершадська міська рада:

ВИРІШИЛА:

1.Схвалити та направити на конкурсний відбір проектів розвитку територіальних громад два проекти («Тепло і затишок в спортивній залі – це перший крок до олімпійської медалі», «Дружні ми та дужі, до спорту не байдужі»)

2. У разі перемоги проекту «Тепло і затишок в спортивній залі – це перший крок до олімпійської медалі»,  у п’ятнадцятому обласному конкурсу проектів розвитку територіальних громад  гарантувати співфінансування з міського бюджету в розмірі не менше 30 відсотків вартості проекту – 42 000 грн. (сорок дві тисячі гривень).

3. У разі перемоги проекту «Дружні ми та дужі, до спорту не байдужі»,  у п’ятнадцятому обласному конкурсу проектів розвитку територіальних громад  гарантувати співфінансування з міського бюджету в розмірі не менше 30 відсотків  вартості проекту – 58 500 грн. (п’ятдесят вісім тисяч п’ятсот  гривень).

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, туризму, фізкультури та роботи з молоддю міської ради (голова комісії В.Хлівний) та на постійну комісію з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку, з питань регламенту, депутатської етики, правового захисту та законності міської ради (голова комісії В.Москаленко).

                   

               

                        Міський голова                                                  М. Кольченко