УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

30 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018 р.        

Про внесення змін в  рішення «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь» 19 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 11.05.2017року

          Розглянувши подану заяву, керуючись  Земельним кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»  та ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Бершадської міської ради:

ВИРІШИЛА :

1.Внести зміни в рішення 19 сесії 7 скликання Бершадської міської ради від 11.05.2017року «Про надання дозволу громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної(их) ділянки(ок) в натурі (на місцевості) в м. Бершадь» пункт 2, підпункт 2.1 викласти в новій редакції:

   «Надати дозвіл Тузенко Оксані Михайлівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, площею – 0,0540га, що розташована за адресою: м. Бершадь, вул. Колосіївська (колишня вул. Будьонного),71, за цільовим призначенням: для ведення садівництва».

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

             

Міський голова                                              М.Кольченко