УКРАЇНА

БЕРШАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

30 сесія 7 скликання

РІШЕННЯ

(проект)

2018р.

Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) в м. Бершадь

    Розглянувши подані заяви та керуючись Земельним Кодексом України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Законом України «Про Державний земельний кадастр», ст.26 п.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Бершадська міська рада:  

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл:

1.1.Замковому Івану Арсенійовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) що розташована  за адресою: м. Бершадь, вул. Юрія Коваленка (колишня вул.Червоноармійська),16 «Б», площею – 0,0160га, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

1.2.Бершадській районній раді на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) що розташована  за адресою: м. Бершадь, вул. Шевченка,11, площею – 0,0739га, за цільовим призначенням: для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

2.Замовити в проектній організації, що має кваліфікаційний сертифікат на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної (их) ділянки (ок) в натурі (на місцевості).

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунальної сфери, благоустрою міста, земельних питань, питань торгівлі, побуту та охорони навколишнього природного середовища міської ради (В.Смерека).

 

           

                                       

                                  Міський голова                                                         М.Кольченко